Patēriņa kredīti internetā

Patēriņa kredīti internetā pieejami līdz 7000 Ls un paredzēti lielāku pirkumu un mērķu īstenošanai. Ja vēlaties aizņemties līdz 1000 Ls, kredītu variet saņemt pat 15 minūtēs. Aizņemieties atbildīgi.

Kreditors AKCIJA Vecums Kredīta saņemšanas laiks Maksimālā summa Atmaksas termiņš Saņemt naudu
patēriņa kredīts Jāmaksā no 3. mēneša 20 – 73 2 – 4 dienas 10000 EUR 5 gadi
informācija>>
Pret auto ķīlu no 18 1 diena 15000 EUR
60 mēneši
informācija>>

Patēriņa kredīti internetā bez komisijas maksas

Patēriņa kredītiir pieejami jau no 18 gadiem, taču tikai pret auto ķīlu. Jebkurš aizdevējs mūsdienās izvērtē klienta kredītvēsturi un ienākumu līmeni, līdz ar to kredīts bez darba vietas vairs nav pieejams. Vērts uzsvērt, ka atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kur atsevišķos gadījumos aizdevējs piever acis uz iepriekšējiem pārkāpumiem, patēriņa kredītu devēji izņēmumus pieļauj daudz retāk. Šobrīd izdevīgākie patēriņa kredīti internetā ir pieejami jau sākot no 10%, kas ir samērā augsta likme, tādēļ, ja plānojat aizņemties lielāku summu, izvērtējiet komercbanku piedāvājumus. Tiesa jāņem vērā, ka banku kritēriji naudas izsniegšanai ir daudz stingrāki un arī laiks līdz naudas reālai saņemšanai var aizņemt krietni vairāk nekā prasa patēriņa kredīti caur internetu.

Kā saņemt kredītu?

Patēriņa kredīts ir pieejams visiem, kam ir dators vai telefons ar interneta pieslēgumu un mobilais telefons. Ja nosliecaties par labu Mogo, tad jārēķinas, ka, lai saņemtu naudu jums būs jāreģistrējas kreditora mājas lapā un jāpārskaita 1 santīms uz izvēlētā uzņēmuma kontu un vēlāk jādodas uz CSDD, lai nostiprinātu galvojuma pilnvaru. Savukārt  BigBank un Vivus aizdevums ir pieejams bez reģistrācijas maksas. Tas ļauj pieteikties kredītam internetā arī gadījumos, kad kontā nav ne santīma. Lēmumu par kredīta piešķiršanu vai atteikumu saņemsiet savā epastā un sms veidā. Paralēli iespējams, ka klientu apkalpošanas speciālists jums piezvanīs, lai noskaidrotu neskaidros jautājumus vai informētu par labo ziņu. Patēriņa kredīti ļauj aizņemties krietni vien lielākas summas, līdz ar to attieksme pret klientu ir individuālāka.

Kā atmaksāt patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīts līdzīgi kā jebkurš cits maksājums vai kredīts ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu. Šī procesa ietvaros ir svarīgi ievērot precizitāti, jo tikai tādā veidā varēsiet būt droši, ka nauda sasniegs savu adresātu. Ieteikums – pārskaitiet naudu ne vēlāk kā  2 – 3 darba dienas pirms līguma beigu termiņa, jo, bieži vien, gadās, ka mēģinot lietas kārtot pēdējā brīdi notiek dažādas nebūšanas – nedarbojas dators, atslēdzas internets vai internetbanka. Lai kāds arī būtu iemesls kavējumam, naudai ir jāsasniedz kreditors savlaicīgi, pretējā gadījumā būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu vai arī var tikt piemērotas pat soda sankcijas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Patēriņa kredīti – laba izvēle cilvēkiem, kas zina ko dara.

  • Kredīti ārvalstīs

    Aizdevumi internetā šobrīd tiek piedāvāti daudzās valstīs. Ja esi Lietuvas pilsonis ar regulāriem ienākumiem un neesi iekļauts parādnieku reģistros Tev var būt ātrie kredīti jeb paskolos internetu Lietuva. Naudas kredīts pārējiem mūsu republikas iedzīvotājiem ir pieejams šī portāla sākumlapā.