Noteikumi

AML LV izmantošanas noteikumi attiecas uz visiem apmeklētājiem. Izmantojot šo vietni, jūs apliecinat, ka piekrītat šiem noteikumiem.

1. Mēs nepārdodam savas preces vai pakalpojumus un esam neatkarīgi. Apmeklējot šo vietni, Tu vari uzzināt vairāk par aizdevumiem internetā un to izmantošanu. Visa mūsu izmantotā informācija ir balstīta uz brīvi pieejamiem resursiem, kas ir uzskatāmi par patiesiem, taču to precizitāte nav tikusi pārbaudīta.

2. Mēs neuzņemamies atbildību par sekām vai kaitējumu, kas var rasties no šeit ievietotās informācijas izmantošanas. Jebkāda atsauce uz kādas preces vai pakalpojuma cenām vai izmantošanas nosacījumiem ir tikai informatīva un nevar tikt uzskatīta par aicinājumu pirkt vai izmantot šo preci vai pakalpojumu.

3. Apmeklētājiem ir iespēja piekļut trešo pušu vietnēm, izmantojot “aml.lv” izvietotās saistes. Situācijās, kad izlemjat izmantot kādu preci vai pakalpojumu, ko piedāvā trešās puses, lūdzu ņemiet vērā, ka to nosacījumi var būt savādāki nekā minēti mūsu vietnē. Katrs apmeklētājs pats ir atbildīgs par piedāvājumu salīdzināšanu. Jūsu pašu ērtības un drošības labad iesakam vienmēr detalizēti iepazīties ar līguma nosacījumiem (ja tāds tiek piedāvāts).

4. “AML.LV” veidotāji ir ieguldījuši lielas pūles, lai izveidotu šo resursu. Vietnes izkārtojums, saturs un teksts ir uzskatāms par vietnes īpašumu un nevar tikt izmantots nekādiem komerciāliem nolūkiem (kopēšana, pavairošana, atdarināšana, iznomāšana, pārdošana). Tajā pašā laikā jūs variet izmantot šeit ievietoto informāciju saviem personīgiem, nekomerciāliem nolūkiem.
5. Mēs neatbildam par sekām vai kaitējumu, kas jums var rasties no šīs vietnes vai tajā aprakstīto pakalpojumu izmantošanas.

6. AML LV patur tiesības jebkurā laikā grozīt šos noteikumus. Ņemot vērā lietotāju ērtības korekciju gadījumā mēs publicēsim labojumu veikšanas datumu šīs lapas apakšpusē. Lai novērstu pārpratumus, aicinam apmeklējot šo vietni vienmēr iepazīties ar aktuālo mājas lapas izmantošanas noteikumu redakciju.