Pieteikties kreditam

Tu vari pieteikties kreditam dažu sekunžu laikā un saņemt naudu kontā 10 – 20 minūšu laikā bez ķīlas un galvotāja. Kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas maksas un procentu maksājumiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Pieteikties kredītam var ikviens LR pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem, ja ir regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture. Uzzini, vai vari pretendēt uz naudas aizdevuma saņemšanu tūlīt.

Pieteikties kreditam internetā bez komisijas maksas

Pieteikties kredītam..

 

 

pieteikties kreditamŠobrīd vairāki kreditori sniedz iespēju pieteikties kreditam internetā bez procentu maksas. Viss, kas nepieciešams aizdevuma saņemšanai jums jau ir (mobilais telefons, epasts, bankas konts, dators ar interneta pieslēgumu). Piesakoties kredītam ir jāaizpilda vienkārša anketa, kurā jānorāda informācija par sevi. Ja izvēlēties kādu no īstermiņa kredītiem, kas pieejams bez komisijas maksas (0%) uz  30 dienām, tad papildus būs vajadzīgs 1 santīms, ko pārskaitīt uz kreditora bankas kontu. Naudas pārskaitījums ļaus kreditoram pārliecināties, ka jūs esiet reāla persona, kā arī tiks nodrošināts, ka tiek iesniegts precīzs konta numurs. Tas nav mazsvarīgi, jo kļūda vienā ciparā var novest pie tā, ka kredītņēmējam paredzēto naudu saņem kāds cits.

Pirms pieteikties kredītam ir svarīgi saprast, kādēļ un kādiem  nolūkiem aizdevums vispār tiek ņemts, vai bez tā nav iespējams iztikt. Iespējams, nedaudz piedomājot pietiek ar pašreizējiem līdzekļiem vai arī vari aizņemties no draugiem vai tuviniekiem. Prakse liecina, ka pieteikties kreditam un saņemt aizdevumu ir ārkārtīgi vienkārši un šobrīd to ir izdarījis praktiski katrs trešais Latvijas iedzīvotājs, taču atmaksāt aizdevumus savlaicīgi ne vienmēr ir tik viegli. Saskaņā ar statistiku problēmas ar parāda atlīdzināšanu noteiktajā termiņā rodas vidēji 15 – 30 procentiem, no kredītnēmēju skaita (atkarībā no kredīta veida). Tas nozīmē, ka bezprocentu kredīts un līdzīgi ātrie aizdevumi, kas paredzēti tikai kā īstermiņa risinājums tiek izmantoti ilgtermiņā. Katru mēnesi maksājot par kredīta pagarināšanu ilgākā laika periodā nākas samaksāt krietnu naudas summu. Minimālā maksa, kas tiek prasīta par šo pakalpojumu ir 12,5%, bet daudzos gadījumos pat vairāk kā 20% no neatmaksātās summas mēnesī. Šī iemesla dēļ, pirms pieteikties kreditam ir svarīgi salīdzināt dažādus piedāvājumus. Portāla aml.lv sākumlapā mēs esam ievietojuši kredītu salīdzinātāju, kas ļauj aizņemties internetā gudri. Esiet viens no tiem, kas ietaupa jau aizņemoties.

Vai iespējams pieteikties vairākiem kredītiem vienlaikus ?

Situācijās, kad nauda ir daudz mazāk nekā gribētos, bet vajadzības lielākas nekā vēlētos, ir liels kārdinājums aizņemties no visiem kreditoriem vienlaikus un vismaz uz brīdi kontā redzēt lielu naudas summu. Tas ir vilinoši, taču ārkārtīgi nevēlami. Pētījumi liecina, ka kredits no 18 gadiem salīdzinoši bieži tiek izmantots, lai atmaksātu iepriekšējo parādu. Patēriņa kredīti šobrīd tiek izsniegti bez uzņēmumu savstarpējām konsultācijām, līdz ar to ir iespējams aizņemties bez procentiem vairākos uzņēmumos vienlaikus.  Šāda pieeja var nostrādāt līdz brīdim, kad tiek izsmelti visi bezprocentu kredīti. Vēlākais pēc pusgada nāksies secināt, ka nauda ar ko atlīdzināt kredītus internetā ir jāatrod, jo pieteikties bezmaksas kreditam vairs nav iespējams. Ja tas netiek darīts,  nāksies maksāt par līguma pagarināšanu, kas savā ziņā ir neprāts, jo komisijas maksa ir augsta. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.