Credit24

Mazie ātrie kredīti Latvijā ir pieejami daudzos uzņēmumos, taču aizdot virs 500 Ls sola vien retais. Patēriņa kredītu devējs Credit24 ir viens no tiem uzņēmumiem, kas gatavs aizdot naudu ikvienam, kam ir tīra kredītvēsture, regulāri ienākumi un vecums no 18 līdz 70 gadiem. Ja plāno aizņemties, tad zini, ka ar Credit24 vari iegūt līdz pat 2000 Ls uz laiku līdz 2 gadiem. (Atceries – aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.) 

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos no Credit24 internetā ?

Ievadā jau norādījām, galvenās prasības, kas jāizpilda klientiem, kas vēlas aizņemties no credit24 internetācredit 24. Ņemot vērā, ka darījums noris internetā, tā izpildei ir vajadzīgi vairāki palīglīdzekļi, t.sk. (a) dators ar interneta pieslēgumu, (b) epasts, (c) bankas konts un internetbankas pieeja, (d) vismaz 0,01 Ls bankas kontā (reģistrācijas maksa) un (e) mobilais telefons. Noslēdzot līgumu, savā epastā saņemsi informāciju par izsniegto kredītu un kredīta atmaksas grafiku.

Papildus tam jānorāda, ka gadījumā, ja iepriekš jau esat saņēmuši aizdevumu no Credit24, bet neesat to atmaksājuši, tad pretendēt uz jaunu kredītu varēsiet tikai pēc pirmā aizņēmuma atmaksas.

Piesakoties aizdevumam uzņēmuma darba laikā (katru dienu no 9.00 līdz 22.00), Swedbank klienti naudu var saņemt pat 15 minūšu laikā. Visu pārējo komercbanku klientiem, līdz aizdevuma iegūšanai būs jāgaida ilgāk. Precīzu laiku iepriekš pateikt nav iespējams, jo tas ir atkarīgs no tā, cik ātri nauda tiks pārsūtīta starp vairākām bankām.

Kā tiek izsniegts aizdevums Kredit24 ?

Šobrīd interneta sniegtās iespējas ļauj aizņemties no Credit24 pat neizejot no mājas. Lai saņemtu kredītu, izpildi šādas darbības – (a) aizpildi pieteikuma anketu, (b) pārskaiti reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā uz aizdevēja kontu, (c) izvēlies, cik liels aizdevums nepieciešams, (d) gaidi atbildi. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā kontā varēsi saņemt jau pavisam drīz.

Gadījumā, ja naudas aizdevums no Credit24 tiek atteikts, nebēdājaties. Visbiežākais atteikuma cēlonis ir slikta kredītvēsture vai nepietiekami ienākumi. Ja neviens no šiem faktoriem uz jums neattiecas, tad iespējams vienkārši nepareizi aizpildījāt anketu. Ko darīt, ja esat maksātspējīgi, bet naudas kredīts tomēr ir ļoti nepieciešams ? Aplūkojiet citus kredītu piedāvājumus mūsu sākumlapā. Mūsu kredītu salīdzinājums ļaus jums atrast sev piemērotāko risinājumu dažu minūšu laikā.

Kā atmaksāt parādu ?

Kredīts ir paņemts, nauda iztērēta un pienācis laiks atmaksāt aizdevumu. Visvieglāk to izdarīt ir, izmantojot savu internetbankas kontu. Tas ir līdzīgi kā samaksāt komunālo maksājumu rēķinu vai jebkuru citu rēķinu. Vienkārši pārskaitiet naudu uz Credit24 bankas kontu maksājuma uzdevumā norādot aizdevēja prasīto informāciju

Ja jūsu bankas konts ir Swedbank, tad parādu varat atmaksāt ne vēlāk kā 1 dienu pirms noteiktā termiņa beigām. Tajā pašā laikā, ja bankas konts ir kādā citā bankā, piemēram, SEB, DNB, Nordea, Citadele, Norvik banka vai GE Money, tad drošības pēc atmaksājiet aizdevumu ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms kredīta termiņa notecēšanas.

Kam pieder Credit24 ?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju Credit24 pieder SIA “MCB Finance Latvia”. Firmas galvenais birojs atrodas Rīgā, Merķeļa ielā 21. Uzņēmums ir daļa no starptautiska patēriņa kredītu koncerna, kuram ir filiāles arī tādās valstīs kā Lietuva, Somija, Igaunija un Austrālija. Aizņemieties atbildīgi.