Ātrais kredīts 100 eiro

Patreiz ātrais kredīts 100 eiro vērtībā ir pieejams praktiski ikvienam pilngadīgajam. Tev ir 18, bet labāk 20 gadi un tīra kredītvēsture ? Ja, jā, tad vari uzskatīt, ka ātrais kredīts jau ir gandrīz rokā. Ir interese ? Piesakies aizdevumam portāla sākumlapā.

Vajadzīgs ātrais kredīts 100 eiro bez ķīlas

Kur atrast izdevīgāko kredītu internetā, jau noskaidrojām pašā ievadā. Turpinājumā aplūkosim, kas vajadzīgs, lai kredīts bez ķīlas līdz 100 eiro būtu kontā jau pēc 10 – 20 minūtēm.

Kopējās prasības visiem aizdevējiem ir vienādas, taču ne vienmēr. Galvenās prasības, lai aizņemtos:

  • minimālais vecums (18, biežāk 20 gadi);
  • regulāri ienākumi (oficiāli pierādāmi ienākumi. Jābūt redzamiem bankas kontā vai jāspēj pierādīt kā savādāk); 
  • tīra kredītvēsture (klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros); 
  • jābūt bankas kontam (kur ieskaitīt naudu); 
  • vajadzīgs mobilais telefons un epasts.

Prasības ir salīdzinoši vienkāršas, taču būtiskākās problēmas daudziem parasti rada (a) ienākumu apmērs vai (b) kredītvēsture. Attiecībā uz ienākumu esamību aizdevēji reizēm mēdz pievērt acis un kredīts 100 eiro vērtībā tiek ieskaitīts klienta kontā arī tad, ja rodas šaubas par ienākumu apjomu. Protams, tas tā nenotiek vienmēr, taču šādi gadījumi nav mazums.

Attiecībā uz iekļūšanu parādnieku reģistros ir krietni sliktāk. Klienti ar negatīvu kredītvēsturi visbiežāk netiek pie kārotā aizdevuma, jo tas aizdevēju skatījumā ir kā sarkanais signāls, ka klients nav uzticams. Tajā pašā laikā nevar arī apgalvot, ka ātrie kredīti līdz 100 eiro nekad nav piešķirti ar negatīvu kredītvēsturi. Katrai likumsakarībai ir izņēmumi, arī šai.

Ko darīt, ja kredīts tiek atteikts ?

Pēc tam, kad ir aizpildīts kredīta pieteikums un izpildītas visas pārējās prasības, nauda kontā tiek ieskaitīta vidēji 10 – 20 minūtēs. Reizēs, kad aizņēmējam un aizdevējam bankas konts ir atšķirīgās komercbankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt krietni vien ilgāk.

Iespējams, vieglākais risinājums, ko darīt situācijās, kad kredīts 100 eiro apmērā tiek atteikts ir pieteikties pie cita aizdevēja. Pieredze liecina, ka tas nostrādā salīdzinoši ļoti bieži, tomēr ne vienmēr. Situācijās, kad mazais kredīts tiek atteikts ir iespējami arī citi varianti – aizņemšanās no draugiem, došanās uz lombardu vai gluži vienkārši jostas savilkšana. Pat, ja ātrais kredīts tiek atteikts, reizēm var izrādīties, ka kredīta nesaņemšana ir bijis labākais, kas varēja notikt. Aizņemies atbildīgi.