Via sms kredīts

Nezini, kur dabūt kredītu, bet steidzami vajag naudu ? Ātrais via sms kredīts internetā līdz 150 Ls ir bez komisijas maksas (0% uz 30 dienām). Piesakies kredītam tūlīt un saņemsi naudu jau pēc dažām minūtēs. Tu vari aizņemties bez ķīlas, bez pastāvīgiem ienākumiem un pat bez darba vietas.

Pieteikties via sms kredītam

minicredit ātrais kredīts ir šeit
 

Šobrī kredīts no via sms ir pieejams ikvienam, kas atbilst šādiem kritērjiem:via sms

  • vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • ir savs bankas konts un mobilais telefons;
  • ir deklarēta dzīvesvieta Latvijā;
  • nav iekļauts parādnieku datu bāzē.

Kāda ir kredīta saņemšanas procedūra ?

Ātrie kredīti internetā ir paši pieejamākie finanšu pakalpojumi Latvijā, ko apliecina arī to straujais popularitātes pieaugums. Lai iegūtu via sms kredītu ikvienam kredītņēmējam ir jāveic sekojošas darbības:

  • piesakies aizdevumam viasms mājaslapā un aizpildi anketu;
  • nosūti sms ar savu unikālo reģistrācijas kodu uz uzņēmuma norādito numuru (kodu saņemsi reģistrācijas procesā);
  • pārskaiti 0,01 ls uz aizdevēja bankas kontu (apliecināsi, ka esi īstais konta īpašnieks – tas ir drošības apsvērums);
  • saņem naudu. 

Saņemot kredīta pietikuma iesniegumu, via sms speciālisti izvērtēs tavas kredītspējas, izmantojot VSAA datu bāzē apkopoto informāciju par nomaksātajiem nodokļiem. Papildus tam tiek apkopoti dati no vairākām parādnieku datu bāzēm, t.sk. Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso un Gelvora. Informācijas apstrāde notiek lielā mērā automātiski, tādēļ tas aizņem salīdzinoši neilgu laiku.

Visātrāk naudu var saņemt to banku klienti, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur via sms. Šobrīd uzņēmumam ir atvērti konti šādās bankās – Swedbank, Nordea, Citadele, DNB, Nordea un Norvik banka. Ja Tev ir konts kādā no šīm komercbankām, tad vari saņemt kredītu pat 15 minūšu laikā.

Via sms kredīts “bez  % maksas”

Ievadā jau secinājām, ka jaunie klienti, kas iepriekš nav izmantojuši viasms pakalpojumus, var pretendēt uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. “Pirmais kredīts bez komisijas maksas” ir pakalpojums, kas ļauj aizņemties līdz 150 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim. Noteiktajā termiņā Tev ir jāatmaksā tikai tikpat, cik esi aizņēmies. Piemēram, aizņemies šodien 100 Ls un līgumā noteiktajā termiņā atmaksā via sms tikai tos pašus 100 Ls.

Apstākļos, kad rodas grūtības ar parāda savlaicīgu atmaksu, viasms piedāvā izmantot iespēju pagarināt līgumu. Maksa par šo pakalpojumu ir atkarīga no pagarinājuma termiņa un kredīta summas. Vairumā gadījumu par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi būs jāmaksā aptuveni 20%. Precīzu informāciju par sava kredīta nosacījumiem vari uzzināt, piesakoties aizdevumam internetā (skat. informāciju iepriekš).

Kā atmaksāt ātro kredītu ?

Via sms ātrais kredīts internetā nav nekas pārdabisks, līdz ar to arī tā atmaksas procedūra ir pavisam ikdienišķa. Visērtākais veids, kā atmaksāt aizdevumu ir izmantojot savu internetbanku. Ieej savā internetbankas kontā, izvēlies jaunu maksājumu, norādi uzņēmuma rekvizītus, sava līguma numuru un atgriez naudu atpakaļ. Ja vēlies, rēķinus vari apmaksāt arī jebkuras bankas filiālē vai kādā no Narvesen vai Plus Punkts kioskiem, taču mēs iesakām izmantot savu internetbanku.

minicredit ātrais kredīts ir šeit

Via sms darba laiks un kontaktinformācija

Uzņēmums “Viasms” strādā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Pieteikties kredītam internetā vari 24 h dienaktī, 365 dienas gadā. Ja pieteiksies aizņēmumam ārpus darba laika, pozitīva lēmuma gadījumā  nauda tavā kontā tiks ieskaitīta nākamajā dienā uzreiz no paša rīta. Ja neesi pārliecināts, vai šis piedāvājums ir Tev izdevīgākais, iespējams, var noderēt minicredit aizdevums, kas tiek izsniegts uz līdzīgiem noteikumiem.

Via sms galvenais birojs atrodas Rīgā, Krišjāņa Valdemāra iela 8-5, LV-1010,  reģ. nr. 40103259867, patērētāju kreditēšanas Licences Nr.  NK-2011-009. Aizņemies atbildīgi.