SohoCredit kredīts

sohocredit SohoCredit kredīts ir visātrākais naudas aizdevums Latvijā, turklāt ļauj iegūt līdz 150 Ls bez procentiem. Tev ir vismaz 20 gadi, oficiāli ienākumi un neesi parādnieku reģistros ? Ja atbildi apstiprinoši, vari reģistrēties SohoCredit aizdevumam un aizpildi pieteikuma anketu. Pēc tam atliks vien norādīt, cik tieši lielu naudas kredītu vēlies saņemt. Svarīgi – Tu vari pieteikties Sohocredit aizņēmumam 24 h dienaktī, arī brīvdienās un svētku dienās, taču nauda uz klientu kontiem tiek pārskaitīta tikai uzņēmuma darba laikā (darba dienās 8.00 līdz 22.00, brīvdienās 8.00 – 21.00). Aizdevuma saņemšanai nevajag ne ķīlu, ne galvotāju, ne izziņu no darba vietas. Aizņemies atbildīgi.

sohocredit ātrais kredīts ir šeit

Pieteikties SohoCredit aizdevumam

Ievadā jau aprakstījām galvenos principus, kas nosaka to, kā iegūstams sohocredit naudas kredīts, taču skaidrības labad ir vērts aplūkot šo procesu nedaudz sīkāk. Katram klientam, kas vēlas aizņemties no SohoCredit ir jāveic šādas darbības:

  • jāpiesakas SohoCredit aizdevumam un jāaizpilda anketa (spied uz pogas, lai pieteiktos);
  • jāapstiprina savs profils (jāpārskaita 0,01 Ls reģistrācijas maksa uz aizdevēja bankas kontu);
  • jānorāda savā profilā, cik liels kredīts ir vajadzīgs;
  • jāsaņem nauda.

Maksimālā summa, ko piedāvā aizņemties SIA “Sohogroup” ir 350 Ls, taču jaunie klienti var pretendēt tikai uz kredītu līdz 150 Ls. Labā ziņa ir tā, ka šis naudas kredīts ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem. Saņem naudu tagad un atmaksā no nākamās algas, taču ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Ja tas izdodas, tad vari sevi apsveikt, jo būsi izmantojis pakalpojumu, kas plašāk pazīstams kā pirmais kredīts bez maksas.

Cik ātri saņemšu SohoCredit kredītu ?

Liekas neticami, bet sen ir pagājuši tie laiki, kad naudas saņemšanai vajadzēja stāvēt garās rindās. Šobrīd brīžos, kad steidzami vajag naudu Sohocredit piedāvā izsniegt aizdevumu ne vēlāk kā 10 – 15 minūtēs pēc pieteikuma procedūras izpildīšanas. Svarīgi gan atzīmēt, ka šie nosacījumi pašreiz attiecas uz četru Latvijā reģistrētu komercbanku – DNB, Nordea, Swedbank un bankas Citadele klientiem. Visu parējo kredītiestāžu klientiem, līdz reālai naudas saņemšanai vajadzēs uzgaidīt ilgāk, jo jārēķinās, ka nauda tiks skaitīta no vienas bankas uz citu un tas vienmēr prasa papildus laiku.

Kam ir pieejams naudas kredīts no Sohocredit ?

Sohocredit kredīts no 20 gadiem ir pieejams ikvienam, kurš atbilst šādiem nosacījumiem :

  • Latvijas republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju;
  • vecums 20 līdz 65 gadi;
  • deklarēta dzīvesvieta Latvijas teritorijā;
  • nav pārkāptas kredītsaistības un kavēti maksājumi citās kredītiestādēs;
  • regulāri ienākumi.

sohocredit ātrais kredīts ir šeit
Attiecībā uz pēdējo prasību ir vērts atzīmēt, ka uzņēmumu pašreizējās iespējas pārbaudīt klientu ienākumus ir uzlabojušās. Daļa aizdevēju reizēm prasa nosūtīt viņiem sava bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 vai 6 mēnešiem. Citi turpretim pārbauda datus par nomaksātajiem nodokļiem vai ienākumiem VSAA un VID datu bāzēs. SohoCredit līdzvērtīgs aizdevējs ir uzņēmums minicredit kas piedāvā reizēm pat labākus noteikumus.

Kā atmaksāt Sohocredit aizņēmumu ?

Kredīta atmaksa ne ar ko neatšķiras no komunālo rēķinu apmaksas. Lai atlīdzinātu aizdevumu, ieejiet savā internetbankas kontā vai dodieties uz savas bankas filiāli un pārskaitiet naudu uz uzņēmuma bankas kontu. Naudas pārskaitījums sasniegs savu mērķi tikai tad, ja visu izdarīsiet precīzi, tādēļ pievērsiet uzmanību, lai būtu norādīts pareizais bankas konta numurs, uzņēmuma reģistrācijas numurs, nosaukums un informācija maksājuma uzdevumā. “Pirmais kredīts bez procentu  maksas” sohocredit uzņēmumā ir spēkā tikai tad, ja nauda tiek atmaksāta līgumā noteiktajā periodā. Ja gadās aizkavēties, jārēķinās, ka būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu, taču no tā var viegli izvairīties, ja viss tiek darīts savlaicīgi.

Uzņēmuma kontaktinformācija

Sohocredit īpašnieks ir Sia “Soho Group” (reģ. nr. 40003770114 | PVN reģ. nr. LV40003770114). Juridiskā adrese – Lāčplēša iela 87, Rīga LV – 1011. Uzņēmumam šobrīd ir filiāles gan Latvijā, gan Lietuvā.