Open Credit

Tev ir vismaz 20 gadi un vajadzīga papildus nauda ? Open credit aizdevums ļauj iegūt līdz pat 3000 eur uz laiku līdz 3 gadiem. Piesakies kredītam tūlīt un atmaksā to sevis izvēlētajā termiņā. Ja aizņemies pirmo reizi, tad vari izmantot opencredit īpašo piedāvājumu, kas ļauj saņemt līdz 200 eur bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Uzzini, cik izdevīgu kredītu vari saņemt jau pēc 15 minūtēm. Aizņemies atbildīgi.

open credit kredīts

Svarīgākais par Open credit aizdevumu

open creditŠobrīd Open Credit naudas kredīts internetā ir pieejams (a) bez ķīlas, (b) bez galvotāja un (c) bez izziņas no darba devēja. Kredīts no 20 līdz 70 gadiem visiem LR iedzīvotājiem ir pieejams katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. Piesakoties aizdevumam, Tev vajadzēs pārskaitīt 0,01 eur uz opencredit bankas kontu, tādējādi apliecinot, ka esi īstais konta īpašnieks. Visātrāk naudu savā kontā var saņemt tie klienti, kuriem ir konts  –  Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Norvik bankā un Citadelē, jo tieši šajās bankās ir konti arī uzņēmumam open credit.

Open Credit aizdevuma saņemšanai Tev vajadzēs(a) epastu, (b) bankas kontu un (c) datoru ar interneta pieslēgumu. Vienlaikus, ja tavam mobilajam telefonam ir interneta pieslēgums, tad varēsi iztikt bez datora.

Iespējams, uzņēmuma labākais piedāvājums ir pirmais kredīts bez procentu maksas, kas ļauj saņemt no 50 eur līdz 200 eur. Viena mēneša laikā ir jāatmaksā tikai tik, cik paņēmi un nekas vairāk. Aizņemoties otrajā reizē, vari pretendēt pat uz 3000 eur kredītu. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas un spēju atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Papildus tam atvēli pietiekami ilgu laiku, lai izlasītu kredīta līgumu līdz beigām. Tas nav patīkami, taču ir svarīgi būt informētam par visām detaļām.

Kādos gadījumos open credit naudas kredīts tiek atteikts ?

Tradicionāli opencredit aizdevums tiek atteikts divu iemeslu dēļ. Pirmkārt – klientam ir negatīva kredītvēsture un viņš ir iekļauts kādā no parādnieku sarakstiem. Ja iepriekš esi kavējis parādsaistību vai kredītsaistību izpildi ilgāk par 60 dienām un esi saņēmis ziņu no kādas no parādu piedziņas firmām, tad kredīts, visticamāk, tiks atteikts. Otrs iemesls, kad aizdevums tiek atteikts ir nepietiekami ienākumi. Piesakoties aizņēmumam, ir jānorāda savi ienākumi. Lai arī uzņēmuma iespējas tos pārbaudīt ir stipri ierobežotas, tomēr, ja uzreiz ir redzams, ka klients nebūs spējīgs atdod aizdevumu noteiktajā termiņā, tad kredīts diemžēl tiek atteikts.

Kādas ir aizdevuma izmaksas ?

Iepriekš jau norādījām, ka pirmais kredīts jaunajiem klientiem ir pieejams bez komisijas maksas. Atmaksājot aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā vari pretendēt uz atkārtotu, jau krietni lielāku kredītu, taču jau par maksu. Vairumā gadījumu opencredit aizdevumam procentu likme ir aptuveni 10% mēnesī. Tādējādi aizņemoties 500 eur uz 30 dienām, pēc 1 mēneša būs jāatdod jau ~550 eur.  Precīza procentu likmi ir vari noskaidrot, piesakoties kredītam, vēl pirms līguma parakstīšanas. Tajā pašā laikā, ja vajadzīgi vien 50 eur vai 100 eur un vēlies aizņemties atkārtoti, tad var noderēt citi aizdevumi, kas salīdzināti portāla sākumlapā vai kredīts no minicredit, kas pieejams pat 15 minūtēs.

open credit kredīts

Kā atmaksāt opencredit kredītu bez papildus procentiem ?

Līdzīgi kā kāpšana kalnā, kad pārgājiens skaitas veiksmīgs tikai pēc atgriešanās lejā, tā arī kredītsaistības ir izpildītas tikai tad, kad aizdevums ir atmaksāts pilnībā. Lai izvairītos no liekiem procentu maksājumiem vai soda naudām, ir svarīgi atmaksāt opencredit aizņēmumu ne vēlāk kā 1 darba dienu pirms noteiktā termiņa beigām, ja Tev ir konts kādā no iepriekš minētajām bankām. Savukārt, ja tavs bankas konts ir, piemēram, Norvik bankā, Danske bank vai Rietumu bankā, tad naudas pārskaitījums jāveic ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms līguma darbības beigām. Vienlaikus svarīgi ievērot arī precizitāti, jo pretējā gadījumā kredīts tiks pārskaitīts pavisam citam adresātam vai arī tiks atgriezts atpakaļ pēc vairākām dienām.

Open Credit kontakti

SIA “Open Credit” (reģ. nr. 40103203191) izsniedz interneta kredītus, taču, ja vēlies ar viņiem sazināties personīgi, tad būs jādodas uz Rīgu, Mūkusalas ielu 41b-8. Plašākai sabiedrībai opencredit īpašnieki nav zināmi, taču uz vietas noteikti satiksi kādu no vadošajiem darbiniekiem. Ja neesi pārliecināts, ka open credit aizdevums ir Tev vajadzīgs, iespējams, ka bez kredīta vari iztikt. Aizņemies atbildīgi.