Mogo.lv kredīts

Auto kredītu uzņēmums Mogo LV piedāvā divus pakalpojumus – (a) kredīts pret automašīnas ķīlu un (b) kredītu auto iegādei. Tu vari iegūt naudu 1 dienā un piepildīt savu sapni. Maksimālā summa 15 000 eur. Atbilde 30 minūtēs. Aizņemies atbildīgi.

mogo.lv

sohocredit ātrais kredīts ir šeit

Kas vajadzīgs, lai es aizņemtos no mogo ?

Pretendēt uz mogo kredītu var ikviens auto īpašnieks, kura automobilis (a) nav vecāks par 20 gadiem, (b) ir tiesīgs pārvietoties pa Latvijas autoceļiem (derīga tehniskā apskate, ir OCTA apdrošināšana). Papildus tam būs vajadzīga pase vai identifikācijas karte, lai aizpildītu visus dokumentus.

Vairums klientu aizņemas salīdzinoši nelielas summas, bet, ja tavs auto ir pietiekoši vērtīgs, tad vari iegūt pat 10 000 latus (90% no auto novērtējuma). Izvēloties mogo kredītu virs 3000 eur, automašīnai papildus var būt vajadzīga arī KASKO apdrošināšana.

Kādi ir mana kredīta atmaksas nosacījumi, aizņemoties pret auto ķīlu ?

Izvēloties mogo-lvkredītu pret automašīnas garantiju, katru mēnesi Tev būs jāmaksā vienāda naudas summa. Tas ir ļoti ērti, jo ļauj plānot savu ikmēneša un pat gada budžetu. Zemāku ikmēneša maksājumu iespējams iegūt, izvēloties kredīta atmaksu ilgākā termiņā. Vienlaikus jāatceras, ka finansiāli izdevīgāk ir atmaksāt naudu maksimāli ātri.

Klientu ērtībai mogo piedāvā atdod kredītu pirms termiņa bez papildus maksas. Piemērs – aizņemies pret auto ķīlu uz 3 gadiem. Iegūsti papildus ienākumus un atdod kredītu 1 gadā. Ietaupīsi uz procentiem. Detalizētu kredīta maksājuma grafiku un visas izmaksas vari uzzināt vēl pirms līguma apstiprināšanas, piesakoties aizdevumam.

Cik maksā pieteikšanās kredītam ?

Mogo-lv aizdevums paredz elektronisku lietotāja identifikācijas procedūru. Vienkāršiem vārdiem runājot, piesakoties kredītam, Tev būs jāaizpilda anketa un jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma kontu. Tas ir vajadzīgs, lai pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona. Papildus tam, tas ļauj nodrošināt, ka mogo kredīts tiek pārskaitīts uz īsto klienta kontu.

Pozitīva lēmuma gadījumā klientiem ir jādodas uz Ceļu satiksmes drošības direkciju, lai apstiprinātu nodrošinājuma pilnvaru uz mogo-lv vārda. Pilnvara paredz, ka auto īpašnieks nav tiesīgs auto pārdot bez mogo rakstiskas piekrišanas. Atmaksājot visu kredīta summu, varēsi darīt ar savu auto visu, ko vēlies. Reģistrējot nodrošinājuma pilnvaru, Tev būs jāsedz valsts nodevas izmaksas (35 eur). Šis ir obligāts maksājums un no tā nav iespējams izvairīties. Detalizētas izmaksas var redzēt uzņēmuma cenrādī.

Vai mogo piedāvā man pirkt auto līzingā ? Cik tas maksā ?

Tev ir vismaz 18 gadi un vēlies pirkt auto kredītā ? Mogo-lv ļauj aizņemties līdz pat 10 tūkstošiem latu ikvienam, taču svarīga ir tava maksātspēja un kredītvēsture. Klientiem bez regulāriem ienākumiem un ar sliktu kredītvētsturi aizņemties nebūs iespējams. Šī piedāvājuma galvenā priekšrocība ir iespēja dabūt kredītu bez banku starpniecības.

Pašreizējos apstākļos bankas ir samērā pasīvas un, ja nevari dabūt aizdevumu bankā vai vienkārši tām neuzticies, tad mogo var būt laba alternatīva. Procentu likmes auto kredītam tiek noteiktas individuāli katram klientam. Lai tās uzzinātu piesakies aizdevumam un pavisam drīz saņemsi atbildi.

Kur es varu uzzināt vairāk par mogo ?

mogo kontaktiA/S “Mogo” galvenais birojs atrodas Rīgā, Bauskas 86, tomēr pirms došanās vari arī piezvanīt. Detalizētāku  informāciju par uzņēmumu vari uzzināt mogo lv mājaslapā. Aizņemies atbildīgi.