MiniCredit

Uzņēmums Minicredit Latvijā piedāvā jaunajiem klientiem aizņemties līdz 100 Ls 1 stundas laikā, taču tas  nebūt nav vienīgais kreditors. Līdzīgus pakalpojumus piedāvā arī vairāki citi aizdevēji, tādēļ pirms aizņemties ir vērts aplūkot kredītu salīdzinātāju AML.LV sākumlapā, lai uzzinātu, kurš ir lētākais kredīts internetā un ietaupītu 10 Ls līdz 150 Ls. Aizņemies atbildīgi.

Pieteikt MiniCredit ātro aizdevumu bez procentu maksas

minicredit ātrais kredīts ir šeit
 

Lai saņemtu Minicredit patēriņa kredītu, Tev jāveic trīs soļi– (1) aizpildīt anketu, (2) pārskaitīt reģistrācijas maksu (0,01 Ls), lai pierādītu, ka esi patiesais konta īpašnieks un (3) norādīt vēlamo kredīta summu. Kad viss izdarīts atliek vien gaidīt. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda tavā kontā tiks ieskaitīta aptuveni 1 stundas laikā.

Naudas iegūšanai nav vajadzīga ķīla, izziņa no darba vietas vai galvotājs. Kredīta saņemšanas procedūra ir ātra un ļauj saņemt aizdevumu, neatejot no datora. Atceries – pirmais kredīts līdz 100 Ls šajā uzņēmumā ir bez komisijas maksas (0%).

Priekšnoteikumi aizdevuma saņemšanai

Uz ātro patēriņa kredītu no MiniCredit var pretendēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 73 gadiem, kas spēj izpildīt šādus priekšnoteikumus:

  • nav pārkāptas kredītsaistības vai kavēti kredīta maksājumi;
  • ir regulāri ienākumi;
  • ir 0,01 Ls bankas kontā (reģistrācijas procedūras izpildei).

Ja kāds no pirmajiem diviem priekšnoteikumiem iztrūkst, uzņēmuma darbinieki veic  informācijas papildus izvērtēšanu. Gadījumā, ja esi kavējis kredīta maksājumus vai pārkāpis kredīta saistības, taču neesi iekļauti parādnieku reģistrā, vai arī jau esi visus pārkāpumus novērsis, Minicredit aizdevums iespējams varētu tikt piešķirts. Ja ir problēmas ar ienākumu regularitāti vai arī šobrīd nav darba vieta, ielūkojies portāla sākumlapā un atradīsi vairākas aizdevumu alternatīvas.

Minicredit naudas kredīts bez ķīlas internetā

Ievadā jau norādījām, ka jaunajiem klientiem minicredit aizdevums līdz 100 latiem uz 1 mēnesi ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties 25 Ls, 50 Ls pat 100 Ls uz 30 dienām un atmaksāt tieši tik, cik aizņēmies. Tas ir līdzīgi kā aizņemties no draugiem, taču ar vienu vienīgu atšķirību – par tavām problēmām neviens cits neuzzinās. Izvēloties šī kredīta aizdevumu, nav vajadzīga ķīla vai izziņa no darba vietas. Esi pats sev kungs un noteicējs, taču atceries, ka gadījumā, ja nevarēsi atlīdzināt naudu noteiktajā termiņā, būs jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu (skat. nākamo sadaļu).

kredīts no minicedit

 

 

Pirmajā reizē iespējams aizņemties 100 Ls, otrajā 150 Ls, trešajā 200 Ls, bet ceturtajā jau 300 Ls. Mūsu skatījumā, gan daudz izdevīgāk reizēs, kad vajadzīgs atkārtots kredīts un vēlaties ņemt aizdevumu minicredit, ir aizņemties no konkurentiem. Šobrīd Latvijā vairāki ātro kredītu uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez % maksas uz 1 mēnesi. Protams, šis aizdevējs nav vienīgais ātro kredītu uzņēmums Latvijā, tādēļ ir rūpīgi vērts pārdomāt, vai nevēlaties ietaupīt, jo bez procentiem katrā uzņēmumā ir tikai pirmais kredīts bez ķīlas.

Ātrā kredīta līguma termiņa pagarināšana

Apstākļos, kad atmaksāt naudu savlaicīgi nav iespējams, aizdevējs sniedz iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Maksa par līguma termiņa pagarināšanu ir 12,5% no neatmaksātās summas mēnesī. Vajadzības gadījumā kredīta līgums var tikt pagarināts arī uz īsāku termiņu – 5 vai 15 dienām, attiecīgi maksājot mazāk.

Ja radīsies vajadzība pagarināt līgumu, būs nepieciešams pārskaitīt atbilstošu naudas summu uz kreditora norādīto bankas kontu. Maksājuma uzdevumā jānorāda pagarinājuma termiņš un rēķina/aizdevuma  numurs. Detalizētāka informācija par to, kā pagarināt minicredit aizdevumu ir pieejama uzņēmuma mājas lapā sadaļā “kredīta termiņa pagarināšana”

Uzņēmuma “Minicredit” darba laiks

Patēriņa kredīta uzņēmums minicredit strādā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00, taču tu vari reģistrēties kredīta saņemšanai 24 stundas diennaktī. Tavs pieteikums tiks izskatīts tiklīdz uzņēmums sāks darbu.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt.