Latcredit

Latcredit kredīts sniedz iespēju jaunajiem klientiem aizņemties līdz 150 Ls bez ķīlas un procentiem uz 30 dienām. Latcredit aizdevums var būt tavā kontā jau pēc 15 minūtēm. Ja neesi pārliecināts, vai šis piedāvājums ir izdevīgākais aplūko, kuri ātrie kredīti internetā bez komisijas maksas ir izdevīgākie AML.LV sākumlapā.

latcredit ātrais kredīts ir šeit

Latcredit priekšrocības (īsumā)

 • Kredīts internetā bez ķīlas un galvotāja;latcredit
 • Latcredit aizdevums pieejams bez izziņas no darba devēja;
 • Nauda kontā jau pēc 15 minūtēm;
 • Pieteikšanās kredītam 24 h diennaktī;
 • Pirmais kredīts bez maksas līdz pat 150 Ls;
 • Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

 

 

Kā iegūt Latcredit aizdevumu?

latcredit kredīts - kā aizņemties

Piesakies Latcredit aizdevumam šeit un aizpildi pieteikuma anketu (aizņems 1 – 2 minūtes). Norādi vēlamo kredīta summu savā klienta profilā vai  nosūtot īsziņu. Pozitīva lēmuma gadījumā saņemsi naudu kontā jau 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka Tev ir konts Swedbank, SEB, Citadele, DNB vai Nordea. Ja Tev ir bankas konts citā komercbankā, tad līdz naudas saņemšanai var paiet viena stunda līdz trīs dienas.

Kas var pretendēt uz Latcredit ātro kredītu?

Šobrīd Latcredit aizdevums ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas spēj izpildīt šādus priekšnosacījumus:

 • vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
 • pozitīva kredītvēsture;
 • regulāri ienākumi;
 • pastāvīgs mobilā telefona pieslēgums;
 • epasts;
 • aktīvs bankas konts.

Saņemot klienta pieteikumu kredītam, Latcredit izvērtē klienta kredītvēsturi parādnieku datu bāzēs, kā arī pārbauda ienākumus par pēdējiem sešiem mēnešiem Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) informācijas reģistrā. Gadījumā, ja kāds no šiem faktoriem iztrūkst Latcredit veic papildus izvērtēšanu. Atbilde par kredīta pieejamību tiek sniegta dažu minūšu laikā, pie nosacījuma, ka pieteikums ir iesniegts Latcredit darba laikā (darba dienās  no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00). Praksē Latcredit kredīts ir pieejams cilvēkiem ar oficiāliem, regulāriem ienākumiem. Ja vēlaties aizņemties bez darba vietas pārbaudes, ielūkojaties AML.LV sākumlapā.

latcredit ātrais kredīts ir šeit
 

 

Kā atmaksāt Latcredit naudas kredītu?

Ātrais kredīts no Latcredit ir jāatmaksā tieši tāpat kā jebkurš naudas aizdevums, t.i. pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Ideālā gadījumā Latcredit aizdevums ir jāatlīdzina līgumā noteiktajā termiņā. Pieņemot, ka tas ir jūsu pirmais kredīts šajā uzņēmumā un tas tiek atlīdzināts savlaicīgi, nekas papildus nebūs jāmaksā. Piemērs – aizņemies 150 Ls uz 30 dienām un 1 mēneša laikā atmaksā tos pašus 150 Ls.

Ja pēkšņi rodas apstākļi, kas neļauj atmaksāt Latcredit aizdevumu savlaicīgi, ir iespējams pagarināt līguma darbības termiņu. Maksa par šo pakalpojumu ir 22% mēnesī no neatmaksātās kredīta summas. Lai pagarinātu kredītu, Latcredit kontā ir jāieskaita uzņēmuma bankas kontā, maksājuma uzdevumā norādot Latcredit prasīto informāciju.

Problēmu gadījumā ir svarīgi netēlot strausu un nebāzt galvu smiltīs. Ātrais kredīts internetā ir finansiālas saistības, kuras nepildot pastāv iespēja sabojāt savu kredītvēsturi uz ilgu laiku. Informāciju par pārkāpuma faktu glabājas parādnieku datu bāzēs vismaz 10 gadus un netiek dzēsta arī gadījumos, kad pārkāpums tiek novērsts. Praksē tas nozīmē, ka nelielais Latcredit aizdevums var būt par cēloni, lai vēlāk nevarētu iegūt patēriņa kredītu auto iegādei vai hipotekāro kredītu mājokļa iegādei.

Kādas ir alternatīvas?

Latcredit aizdevums nebūt nav vienīgais ātrais kredīts internetā. AML.LV sākumlapā ievietotais kredītu salīdzinātājs ļauj iegūt detalizētu priekšstatu par situāciju ātro kredītu un patēriņa kredītu tirgū. Paralēli kredītu salīdzinātājā ir ievietots arī patēriņa kredīts, kas ļauj saņemt līdz pat 70 tūkstošiem latu, uz laiku līdz 5 gadiem, kā arī kredīts pret automašīnas ķīlu. Pirms aizņemšanās vērts apsvērt iespējas aizņemties kādā no komercbankām vai vislabāk no tuviniekiem. Kauns, bailes vai nespēja atzīt savu kļūdu, bieži vien, ir cēlonis tam, kādēļ nespējam runāt ar tuviniekiem. Ja steidzami vajag naudu, iespējams ir vērts aprunāties ar draugiem, radiem vai paziņām. Latcredit aizdevums var palīdzēt, taču ir svarīgi būt pārliecinātam par sevi.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.