Kredits365 ātrais kredīts

Īstermiņa kredītu uzņēmums – kredits365 jeb credit365 piedāvā aizdot līdz 1500 eur pirmajā reizē un piedāvā izdevīgākus nosacījumus jau esošajiem klientiem. Kredīts ir pieejams bez galvotāja un bez ķīlas mazāk kā 1 stundas laikā. Aizņemies atbildīgi.

Kā aizņemties naudu no kredits365

kredits365

Piesakoties kredits365 aizdevumam, Tev būs jāaizpilda anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi, t.sk. vārds, uzvārds, epasts, mobilais telefons u.c. detaļas. Aizdevums ir pieejams uz laiku no 7 līdz 30 dienām, ar summu no 100 eur līdz 1500 eur.

Klientiem, kuriem rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu uzņēmums piedāvā iespēju pagarināt līguma darbības termiņu uz laiku līdz 1 mēnesim. Jāņem gan vērā, ka tas ir maksas pakalpojums, tādēļ daudz izdevīgāk ir atmaksāt parādu norunātajā laikā. Protams, vērts arī pieminēt, ka credit365 nav vienīgais nebanku kreditors. Ja plāno aizņemties, bet vēl šaubies ir vērts aplūkot arī citus kredītus internetā portāla sākumlapā.

Kam ir pieejams kredits365 aizdevums?

Šobrīd ātrais kredīts uzņēmumā kredits365 tiek piedāvāts ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas atbilst šādām prasībām: 

  • vecums 21 – 70 gadi;
  • nav nenokārtotas parādsaistības vai nenomaksātas kredītsaistības (jābūt tīrai kredītvēsturei);
  • ir regulāri ienākumi;
  • ir bankas konts;
  • ir epasts;
  • ir mobilais telefons.

Pretendēt uz aizņēmumu no kredits 365 var gan Latvijas pilsoņi, gan nepilsoņi, gan personas, kas Latvijā ieguvušas pastāvīgās uzturēšanās atļauju. Ņemiet vērā – piesakoties aizdevumam, būs jāpārskaita 1 santīms uz credit365 bankas kontu. Tas ir vajadzīgs, lai pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai maksājums tiktu veikts tieši no tava,  nevis no kāda drauga vai radinieka bankas konta.

Kā atmaksāt aizdevumu Credit365?

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, Tev ir tiesības atgriezt parādu arī ātrāk. Aizdevējs par šādu rīcību nevar neko iebilst, turklāt Tev nekas nebūs jāmaksā papildus. Visērtāk naudas pārskaitījumus ir veikt no sava internetbankas profila. Pavisam nesen vairākas komercbankas, t.sk. Swedbank paaugstināja komisijas maksu cilvēkiem, kas vēlas veikt maksājumus no bankas filiāles. Tajā pašā laikā ir vairākas situācijas, kurās bankas komisijas maksa nebūs šķērslis, lai apmeklētu to klātienē.

Piemērs – ir pēdējā vai priekšpēdējā diena pirms aizdevuma atmaksas termiņa. Tu esi pazaudējis vai aizmirsis interneta bankas pieejas datus. Šādā scenārijā ir ar steigu jādodas uz savas bankas filiāli, lai (a) atjaunotu pieejas kodus, (b) veiktu maksājumu kredits365. Abi šie varianti ir labi, jo pretējā gadījumā aizdevējam būs tiesības aprēķināt soda naudu par saistību nepildīšanu vai arī pieprasīt maksu par līguma termiņa pagarināšanu.

Detalizētāku informāciju par kredits365 sniegtajiem pakalpojumiem, Tu vari uzzināt uzņēmuma mājas lapā. Aizņemies atbildīgi.