Vivus LV kredīts

Ātro kredītu devējs vivus lv piedāvā kredītu no 20Ls līdz 1000 Ls bez ķīlas (spied šeit, lai saņemtu kredītu) 15 minūtēs. Vivus ir viens no tiem aizdevējiem, kas vēlas būt savādāks nekā citi. Daudzi kreditori Latvijā koncentrējas uz mazo aizdevumu (līdz 200 Ls/400 Ls) izsniegšanu, savukārt vivus aizdod līdz pat 1000 Ls. Vivus galvenās priekšrocības ir ilgāks kredīta atmaksas termiņš, ko var atdot saskaņā ar atmaksas grafiku.

vivus lvApstākļos, kad vajadzīgs lielāks naudas aizdevums un ir skaidrs, ka to nevarēs atmaksāt 1 mēneša laikā parastie ātrie kredīti neder.  Šajā brīdī spēlē iestājas vivus lv, kas ļauj atmaksāt naudu 2 gadu laikā. Tradicionāli parastie ātro kredītu uzņēmumi aizdod līdz 30 dienām un, ja nepieciešams ilgāks laiks, lai naudu atdotu, ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Komisijas maksa par kredīta pagarināšanu var sasniegt pat 25% mēnesī un ilgtermiņā tas ir ārkārtīgi neizdevīgi. Vivus lv galvenais trūkums ir tas, ka jau pirmajā reizē ir jāmaksā komisijas maksa par finanšu resursu izmantošanu. Salīdzinoši, AML.lv sākumlapā apkopotie piedāvājumi ļauj saņemt 25 Ls līdz 200 Ls uz 1 mēnesi bez komisijas  (0%) jau 10 minūtēs.

Vivus LV kredīts un tā saņemšanas priekšnoteikumi

Vivus Lv kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 19 līdz 70 gadiem, turklāt bez reģistrācijas maksas. Vivus sola naudas kredītu pārskaitīt jau 15 minūtes pēc reģistrācijas pieteikuma saņemšanas. Pēdējos gados vivus lv popularitāte ir strauji pieaugusi, taču jārēķinās, ka procentu likmes vivus lv ir krietni augstākas nekā bankās un, aizņemoties uz 1 gadu, var nākties maksāt pat vairāk kā 100% no aizdevuma summas gadā. Ja plānojat aizņemties, salīdziniet, vai kredīts no vivus.lv ir lētākais un jums izdevīgākais. Ja nauda vajadzīga uz pāris nedēļām un ne vairāk par 200 Ls, tad vivus-lv piedāvājumam būtu jāmet līkumu.

Pirms piešķirt aizdevumu, vivus-lv izvērtē klientu kredītvēsturi. Aizņēmēji ar pozitīvu kredītvēsturi vai bez kredītvēstures varēs iegūt vivus-lv kredītu gandrīz 100%, tomēr ir kāda nianse. Lai pietaupītu līdzekļus un nepieļautu, ka vienas dienas laikā tiek neatgriezeniski aizdoti vairāki simti tūkstoši latu, vivus-lv ir ieviesis terminu kredītlimits. Praksē tas nozīme, ka 1000 Ls kredīts netiek piedāvāts visiem klientiem, bet tikai tiem, kas liekas paši uzticamākie. Ja jūs plānojat aizņemties no vivus, rūpīgi izvērtējiet, ko teiksiet, ja jums jautās, kur strādājat un, cik saņemat. No jūsu atbildēm var būt atkarīgs, cik liela aizdevuma summa jums tiks piedāvāta.

Pieteikties vivus lv naudas kredītam ir iespējams katru dienu, 24 stundas diennaktī, taču nauda reāli tiek pārskaitīta tikai vivus darba laikā, t.i. no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00.

Laiku pa laikam vivus lv mājas lapā tiek izsludinātas īpašas akcijas, piemēram, kredīts uz 3 mēnešiem bez komisijas maksas. Piemēram, aizņemoties vivus kredītu uz 1 gadu, jums pirmos 3 mēnešus tiktu piešķirtas vivus kredītbrīvdienas. Aizdevums būtu jāsāk maksāt no 3 mēneša. Vivus-lv nav labdarības iestāde un pretenziju gadījumā piedzīs no jums naudu ar tiesu izpildītāju vai parādu piedzinēju palīdzību. Izvērtējiet savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi.