ViaCredit

Patēriņa kredīts no ViaCredit ļauj iegūt no 300 līdz 1000 latiem, taču tas nav izdevīgākais patēriņa kredīts internetā. Salīdzini, kurš ir lētākais patēriņa kredīts internetā vai lasi turpinājumu un uzzināsi svarīgāko par viacredit.

ViaCredit aizdevums internetā

Ja Tev ir 20 gadi, tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi, Tu vari pretendēt uz ViaCredit patēriņa kredītu. Naudas aizdevums no 300 līdz 1000 latiem tiek izsniegts uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem. Aizdevumu iespējams noformēt internetā bez ķīlas un galvotāja. Nav vajadzīga arī izziņa no darba vietas, tādējādi kredīts pieejams pat neatejot no datora. Tas gan nav nekas īpašs, jo šādu iespēju piedāvā visi sms krediti internetā. Būtiski ņemt vērā – ja vajadzīgs kredīts internetā līdz 200 Ls, tad daudzi ātrie sms kredīti būs krietni vien izdevīgāks risinājums. Šobrīd vairāki sms krediti tiek piedāvāti bez komisijas maksas un bez procentiem, tas nozīmē, ka iespējams aizņemties un atmaksāt tikai tik, cik aizņēmies, pie nosacījuma, ka atmaksā naudu noteiktajā termiņā. ViaCredit naudas kredīts pieejams personām, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem.

ViaCredit priekšrocības un trūkumi

ViaCredit Lv naudas kredīts var noderēt situācijā, kad vajadzīgs lielāks kredīts, taču tas viennozīmīgi nav izdevīgākais. Šobrīd internetā ir pieejami patēriņa kredīti ar procentu likmi pat no 1,6% mēnesī. Pieteikšanās kredītam noris internetā un ir bez maksas. Aptuveni 1 – 2 stundu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas uz epastu tiek atsūtīts individuāls piedāvājums. Pieņemt vai noraidīt, tā ir katra paša izvēle, taču salīdzināt dažādus kredītus ir vairāk kā nepieciešams, jo tikai tā iespējams atrast lētāko un ietaupīt.  Aktuālais kredītu salīdzinājums ir pieejams AML.LV sākumlapā.

Viacredit un līdzīgu kredītu galvenā priekšrocība ir iespēja aizņemties lielāku kredītu pat situācijā, kad ikmēneša ienākumi ir zem vidējā. Katru mēnesi ir jāsedz tikai neliela daļa no kopējās kredīta summas, tomēr atliek vien cerēt, ka viacredit procentu likme nākotnē varētu tikt samazināta, jo pašreiz nav konkurētspējīga. No otras puses, daudzi kredītņēmēji izvēlas pirmo piedāvājumu, kas pagadās, līdz ar to tieši šī nianse ir ļāvusi ViaCredit kļūt par samērā populāru kredīta veidu.