SMS kredits no 18 gadiem

SMS kredits no 18 gadiem ir pieejams ikvienam pilngadību sasniegušam Latvijas iedzīvotājam, kam ir tīra kredītvēsture un oficiāli ienākumi. No 18 gadiem ātrais sms kredīts ļauj iegūt vairāk kā 100 Ls 15 minūtēs. Pirms aizņemties izvērtē savu maksātspēju.  Aizņemies atbildīgi.

Kurš ir izdevīgākais kredits internetā no 18 gadiem

Šodien ātrais sms kredīts internetā jauniešiem no 18 gadiem tiek piedāvāts tikai Credit24. Jau pirmajā reizē uzņēmums piedāvā aizdot vairāk kā 100 Ls, kas ir būtiski, ja nepieciešama nauda lielākam pirkumam. Ja iepriekš nekad neesi aizņēmies, tad ņem vērā, ka aizdevumi internetā ir nopietnas finansiālas saistības. Pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē savu maksātspēju, vai varēsi atdot parādu noteiktajā termiņā.

Credit24 galvenā priekšrocība ir iespēja aizņemties līdz pat 2000 Ls uz laiku līdz diviem gadiem. Protams, tik liels sms kredīts nav pieejams visiem, bet tikai cilvēkiem ar atbilstošiem ienākumiem. Ņem vērā, ka Credit24 vienmēr pārbauda ienākumu esamību un regularitāti, līdz ar to sms kredīts no 18 gadiem nebūs pieejams tiem, kas strādā nelegāli vai vispār nesaņem ienākumus. Papildus tam credit24 jau pirmajā reizē prasa komisijas maksu un procentus, taču par ātrumu ir jāmaksā.

Kas vajadzīgs, lai aizņemots ar sms?

Sms kredits no 18 gadiem ir labs risinājums, kad steidzami vajag naudu uz īsu termiņu, pie nosacījuma, ka ir zināms kā to atmaksāt līgumā noteiktā termiņa ietvaros. Sms kredīta no 18 gadiem saņemšanai ir vajadzīgs (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) internetbanka un (3) vismaz 0,01 Ls kontā, kas būs jāpārskaita kā reģistrācijas maksa uz aizdevēja bankas kontu. Katrā uzņēmumā vienlaicīgi iespējams paņemt tikai vienu kredītu. Ja naudu atmaksāt savlaicīgi nevari, vari pagarināt sms naudas kredīta atmaksas termiņu, taču tas būs maksas pakalpojums. Detalizētāku informāciju par šo maksājumu vari uzzināt aizdevēja mājas lapā.

Cik maksā sms kredīts internetā?

Aizņemšanās vienmēr ir saistīta ar papildus izmaksām. Ja sms kredīts no 18 gadiem tiek atmaksāts savlaicīgi, tad nekas papildus nav jāmaksā, tomēr jārēķinās, ka bezprocentu aizdevums jauniešiem šajā vecumā vairs netiek piedāvāts. Maksa par kredīta saņemšanu ir atkarīga no vēlamās summas un termiņa. Lai izvairtītos no pārsteigumiem, izlasi līgumu līdz beigām.

Tradicionāli komisijas maksa ir zemāka, ja izvēlēts ilgāks kredīta atmaksas periods, taču proporcionāli pieaugs summa, kas būs jāatmaksā visa perioda laikā.  Ja piedāvājums neapmierina, neaizņemies. Sms kredīts no 18 gadiem ir piemērots jauniešiem, kas prot rīkoties apdomīgi, saņemem atbilstošus ienākumus  un reāli apzinās savas spējas un iespējas atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.