Pirmais kredīts bez procentu maksas

Tev ir pieejams pirmais kredīts bez % maksas. Salīdzinot tu varēsi ietaupīt no 10 Ls – 350 Ls. Bez komisijas maksas (0%), bez galvotāja, bez liekām izziņām. Šobrīd jau daudzi uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams saņemt ir 200 Ls, taču, ja esi gatavs maksāt komisijas maksu, vari iegūt krietni vien lielākas summas. Uzzini, kuri kredīti internetā ir izdevīgākie. Aizņemies atbildīgi.

Kā izvēlēties izdevīgāko kredītu?

Salīdzini, pievērs būtisku nozīmi tam, vai pirmais kredīts ir bez % maksas, kredīta pagarināšanas likmei un komisijas maksai. Ja iepriekš jau esi aizņēmies, izvēlies citu aizdevēju, jo tikai pirmais kredīts tiek izsniegts uz īpašiem noteikumiem. Vienīgais pluss, aizņemoties tajā pašā uzņēmumā ir iespēja izlaist atkārtotu reģistrācijas procedūru, taču vai pāris minūšu ietaupījums ir vērts vismaz 10 – 20 latus, jāizlemj jums pašiem.

Kurš var pretendēt uz kredītu?

Kredīts bez maksas % internetā ir pieejams jebkuram no 20 līdz 75 gadiem 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā. Ņemot vērā kredīta plašo pieejamību to var uzskatīt par visdemokrātiskāko finanšu palīdzības instrumentu Latvijā.

Kā saņemt ātro kredītu?

Reģistrējies izvēlētā kreditora mājas lapā. Pārskaiti 1 santīmu (reģistrācijas maksa) uz kreditora kontu un saņem naudu kontā. Galvenie kritēriji, ko skatās aizdevējs ir – (1) kredītvēsture un (2) ienākumu regularitāte. Ja viens no šiem faktoriem ir negatīvs, nauda netiks izsniegta vai arī pirmais kredīts bez maksas nebūs pieejams. Praksē, ja izvēlēsies saņemt, piemēram, 100 Ls uz 30 dienām, tad termiņa ietvaros Tev būs jāatmaksā tie paši 100 Ls un ne santīms vairāk. Ja nokavēsi būs jāmaksā samērā augsta maksa par kredīta pagarināšanu (12,5 – 30 procenti uz 1 mēnesi).

Pirmais kredīts bez % maksas internetā

Pirmais kredīts bez procentu maksas ir laba izvēle, ja ieguvums, ko tu saņem ir lielāks nekā potenciālie zaudējumi, kas varētu rasties, ja Tu to nedarītu. Hipotekārā kredīta rēķina nomaksa, parāda atmaksa, lai saglabātu draudzīgas attiecības, īpašs akcijas pirkums u.t.t. Galvenais kritērijs – tev ir jārīkojas apzināti un jāsaprot kā kredītu atmaksāt savlaicīgi. Pretējā gadījumā kredīts bez maksas būs tikai ilūzija.

Ko darīt, ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu?

Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, esi aktīvs, sazinies ar aizdevēju un mēģini rast kopīgu risinājumu. Ja tas neizdodas vai arī ir sajūta, ka tavas tiesības tiek pārkāptas, konsultējies ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra speciālistiem. Centrs ir atbildīgs par ātro kredītu izsniedzēju ikgadēju licencēšanu, konsultē iedzīvotājus un ir pati kompetentākā iestāde šajos jautājumos. Pirmais kredīts bez komisijas maksas – lieliska iespēja cilvēkiem, kas zina, ko dara.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.