Naudas kredīti pret ķīlu internetā

Vēlies zināt, cik reāli iegūstami ir naudas kredīti pret ķīlu internetā, tad esi īstajā vietā. Ķīlas kredīti ir pieejami visiem un vienmēr.  Turpinājumā aplūkosim kādi ir galvenie naudas kredīti pret ķīlu internetā un, kā tos izmantot saprātīgi. (patēriņa kredīti salīdzināti šī portāla sākumlapā). Aizņemieties atbildīgi. 

Kuri ir izdevīgākie naudas kredīti pret ķīlu internetā?

Atšķirībā no jautājuma, kurš bija pirmais – vista vai ola, šeit viss ir ļoti vienkārši. Izdevīgākie kredīti pret ķīlu ir tie interneta aizdevumi, kurus (1) iespējams iegūt vislētāk, (2) iespējams iegūt. Tradicionāli nauda pret ķīlu tiek izsniegta divos veidos – (1) pret kustamu lietu (automašīnu vai vērtīgiem priekšmetiem), (2) pret nekustamo īpašumu (māja, zeme, dzīvokli). Abiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi, taču viss lielā mērā atkarīgs no ķīlas pieejamības un jūsu vajadzībām.

Mantu ieķīlāšana lombardā ir vienkārša, taču samērā dārgs prieks (aptuveni tikpat, cik ātrie kredīti), turklāt ieķīlātā manta ir jāatstāj turpat lombardā. Ieķīlāt var sadzīves tehniku, elektroniku, dārglietas, velosipēdus u.c. vērtslietas. Kredīts pret automašīnu turpretim ļauj līdz pat 90% no auto vērtības vienas dienas laikā, vienlaikus saglabājot iespēju turpināt lietot savu auto. Aizņemties var runāt līdz pat 10 tūkstošiem latu. Uz kredītu pret auto var pretendēt jebkurš auto īpašnieks, kura automobilis nepārsniedz 20 gadu vecumu un ir ar izietu OCTA apdrošināšanu un tehnisko apskati. Ja vajadzīgs kredīts pret auto ķīlu, dodieties uz šo kredītu salīdzināšanas portālu un iegūsiet daudz detalizētāku informāciju par pieteikšanās procedūru. Jāņem gan vērā, ka, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu būs vajadzīgi 22 Ls (maksa par galvojuma pilnvaras noslēgšanu CSDD uz aizdevēja vārda). Process ir ātrs un vienkāršs, taču, lai to realizētu ir jāpārvar iekšēja barjera, jo ieķīlāt auto nenākas katru dienu.

Otrs daudz izplatītāks naudas kredīts pret ķīlu internetā ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas ļauj iegūt līdz pat 70% no auto vērtības dažu dienu laikā. Summas apmērs, ko ļauj iegūt kredīts pret māju, kredīts pret dzīvokli vai kredīts pret zemi ir bez galējās robežās. Atkarībā no īpašuma vērtības, jūs variet saņemt 1000 Ls, 5000 Ls un pat 1500000 Ls. Pieteikšanās naudas kredītam internetā pret ķīlu ir iespējama ātri un vienkārši, turklāt bez maksas un bez jebkādām juridiskām saistībām. Ja kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu jūs apmierina, parakstiet līgumu, ja līguma nosacījumi neapmierina, vienkārši ignorējiet. Aizņemoties jūs varēsiet izvēlēties proporcionālo aizdevuma atmaksas grafiku (katru mēnesi jāsedz vienāda aizdevuma summa) vai dilstošo, sākotnēji jāmaksā lielāks ikmēneša maksājums, taču pakāpeniski tas sarūk.

Gadījumi, kad naudas kredīti pret ķīlu netiek atmaksāti nav retums. Ekonomikas augšupejas gados bankas par to bija pat priecīgas, jo pārņēma īpašumu un varēja to realizēt dārgāk nekā tas bija ieķīlāts. Mūsdienās var gadīties, ka pēc ķīlas realizēšanas aizdevējs vēl paliek parādā. Šādiem gadījumiem nevajadzētu būt biežiem, taču tas mēdz notikt. Atņemto nekustamo īpašumu izsoles ir samērā daudzas. Ja interesē, kādi īpašumi ir tikuši atsavināti, pameklējiet internetā frāzi Latvijas zvērināto tiesu izpildītāju mājas lapa un atradīsiet datu bāzi, kurā visi piedāvājumi sarindoti pēc svarīgākajiem kritērijiem – atrašanās vieta, cena u.c.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.