Minicredit atsauksmes

Presē un internetā ir pieejamas dažādas minicredit atsauksmes. Daļu no tām raksta klienti, kas nav spējuši atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā un šobrīd ir spiesti maksāt soda naudu vai soda sankcijas par saistību nepildīšanu. Otru daļu raksta konkurenti, kas vēlas nomelnot citus, lai pārliecinātu potenciālos klientus, izvēlēties citu aizdevuma piedāvājumu. Savukārt trešā grupa, kas raksta minicredit atsauksmes ir paši uzņēmuma darbinieki vai algoti speciālisti, kas raksta tikai labu un cenšas atspēkot nelabvēļu teikto, bet kā ir patiesībā?

Minicredit atsauksmes patiesība un meli

Šobrīd ātrie kredīti internetā un Minicredit kā viens no ātro aizņēmumu izsniedzējiem ir kļuvis par vienu no populārākajiem, galvenokārt, tikai 1 iemesla dēļ. Minicredit piedāvā pirmo kredītu līdz 150 Ls bez komisijas maksas (0%). Tas ir tik vilinoši, ka par labu ātrajiem aizdevumiem izšķiras pat tie, kas citos apstākļos nekad neaizņemtos. Tiesa, daļa kredītņēmēju nespēj aprēķināt savas spējas un iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā un iekrīt. Jebkurš ātro patēriņa kredītu uzņēmums, t.sk. minicredit aizdod bez procentiem tikai īstermiņā, t.i. uz laiku līdz 28 vai 30 dienām. Publiski pieejamās minicredit atsauksmes liecina, ka ne visi pievērš uzmanību šim faktoram, kā rezultātā var nākties liet rūgtas asaras, taču tas nav obligāti. Situācijās, kad atmaksāt parādu savlaicīgi nav iespējams, vienmēr pastāv iespēja samaksāt par līguma termiņa pagarināšanu – no 12,5% līdz 25% mēnesī. Tas ir daudz, taču labāk nekā sabojāt savu kredītvēsturi un iekļūt parādnieku reģistrā, jo šis notikums var būtiski apgrūtināt iespējas aizņemties nākotnē.

Kā izmantot minicredit atsauksmes, lai ietaupītu ?

Saskaņā ar virkni pētījumu, patērētāji, t.sk. kredītņēmēji pirms lēmuma pieņemšanas bieži meklē atsauksmes internetā – forumi, komentāri ziņu portālos. Lai arī šo ziņu ticamību nav iespējams pārbaudīt, tomēr tiek pieņemts, ka jebkāda informācija ir labāka par nekādu. Tas ir maldīgi, iemeslus jau mēs norādījām raksta ievadā. Iespējams viens no nedaudzajiem veidiem kā uzzināt patiesas atsauksmes par minicredit ir jautājumu uzdošana cilvēkiem, kuriem patiesi uzticaties – draugi, radi, paziņas, taču ir kāda nianse. Reti, kurš no ātro kredītu ņēmējiem ir gatavs citiem publiski atklāt, ka ir aizņēmies internetā. Daļā sabiedrības kredīti internetā un kredīts bez darba vietas joprojām tiek uztverts ar aizdomām vai kritiku, gluži kā iešana uz kazino vai naudas nospēlēšana spēļu automātos. Tādēādi pilnīgi iespējams, ka pat draugi jums neatklās patiesas minicredit atsauksmes, taču ir vērts mēģināt pajautāt.

Vienīgais reālais risinājums, kā izmantot minicedit atsauksmes savā labā ir tās nelasīt. Patiesība ir tikai viena. Jebkurš kreditors vēlas nopelnīt un nesniegs nekādas atlaides, ja kavēsieties ar parāda atmaksu un nesarunāsieties ar aizdevēju. Ja jums ir vajadzīgs kredīts internetā, aplūkojiet aizdevumu salīdzinājumu portāla sākumlapā. Minicredit nav vienīgais kreditors, kas aizdod naudu bez procentiem. Atrodiet sev izdevīgāko un aizņemieties atbildīgi (ja nepieciešams).