Lombards24

Vajadzīga papildus nauda? Lombards24 stundas diennaktī ļauj ieķīlāt preces, taču ir labāki veidi, kā aizņemties steidzamās situācijās. Atšķirībā no lombarda, ātrie sms kredīti internetā ļauj aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem. Kredīta pieteikumi tiek pieņemti 24 stundas dienaktī un naudu var saņemt 15 minūtēs.

Kas ir lombards un kā to izmantot savām vajadzībām?

Lombards ir viens no senākajiem veidiem kā iegūt papildus finanšu līdzekļus. Ieķilāt var visdažādākās mantas, t.sk. vērtslietas, elektroniku un sadzīves tehniku, velosipēdu, instrumentus. Nauda tiek izsniegta pēc atnestā priekšmeta novērtēšanas, taču parasti iespējams saņemt ne vairāk kā 30 – 50 procentus no mantas vērtības. Papildus jāņem vērā, ka tiek vērtēta lietotas mantas vērtība, nevis cena par kādu iegādājāties preci veikalā, līdz ar to pastāv iespēja, ka piedzīvosiet nepatīkamu pārsteigumu. Labākais veids, kā iegūt maksimālu cenu par savu priekšemtu ir apstaigāt vairākus lombardus. Ieķīlāto preci iespejams atgūt, atdodot parāda summu un procentus. Protams, Lombards24 h nav vienīgais, kas ļauj saņemt naudu, kad tā nepieciešama steidzami, taču daudzi tam joprojām ir ļoti pieķērušies.

Pieteikties kredītam..

 

 

Saskaņā ar statistiku mantas neizņem aptuveni 15% – 20% klientu. Interesanti, ka pretēji vispārpieņemtajam lombardi pelna nevis no preču pārdošanas, bet no komisijas maksām, jo, piemēram, pensionāri bieži ieķīlā dārglietas, taču nav spējīgi tās izpirkt savlaicīgi un pēc tam maksā augstus procentus.Procentu likmes lombardos ir aptuveni tādas pašas kā ātrajiem kredītiem (no 10% mēnesī), taču došanās uz lombardu ir saistīta ar papildus neērtībām, jo priekšmets ir fiziski jātransportē (izdevumi un laiks) uz lombarda atrašanās vietu. No otras puses, lombards var būt izdevīgs tajos gadījumos, kad citur aizņemties nav iespējams, bet vēl ir palikušas vērtīgas, iepriekš iegādātas mantas, no kurām esiet gatavi sliktākajā gadījumā arī šķirties.

Kādas ir alternatīvas?

Lombards24 (lombardu ķēdes nosaukums) ne tuvu nav vienīgais risinājums kā iegūt naudu. Piemēram, sms kredīti  tiek izsniegti bez fiziska kontakta un naudu var saņemt neizejot no mājas, pat neatejot no datora. Tiesa, sms kredītus var saņemt tikai tajā gadījumā, ja ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu,  mobilais telefons, epasts un internetbanka. Šobrīd ātrie sms kredīti ir izkonkurējuši lombards24 un līdzīgu iestāžu piedāvājumu. Katru gadu šo pakalpojumu izmanto vairāki simti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, Interesanti, ka Latvijā šo pakalpojumu izmanto, lai aizņemtos līdz algai, savukārt Rietumeiropā sms kredīti kalpo, galvenokārt, kā nauda izklaidei. Otra alternatīva ir patēriņa kredīti internetā. Šis kredīta veids ļauj aizņemties līdz pat 7000 Ls. Procentu likmes ir vairākas reizes zemākas nekā ātrajiem kredītiem vai lombardā un sākas no 1,6% mēnesī. Precīzu likmi un papildus līguma nosacījumus iespējams uzzināt aptuveni 2 stundas pēc pieteikuma aizpildīšanas, bet naudu var iegūt divu stundu laikā. Pieteikuma anketas aizpildīšana un saņemšanas ir bezmaksas pakalpojums, tādēļ vismaz intereses pēc ir vērts pieteikties. Pastāv samērā liela iespēja, ka šādā veidā ietaupīsiet vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Ja jums ir sabojāta kredīta vēsture, nav darba vieta vai pastāvīgi ienākumi, tad esiet riska grupā, kuras spējas atmaksāt aizņemto ir zemākas, taču vajadzības pēc aizdevuma krietni lielākas. Esiet prātīgi, nauda būs arī jāatmaksā.