Kredīts pensionāriem līdz 75 gadiem

Mūsdienās kredīti internetā ļauj aizņemties naudu bez ķīlas un nodrošinājuma ikvienam. Piemēram, kredīts pensionāriem līdz 75 gadu gadu vecumam šobrīd ir pieejams divos uzņēmumos, bet, ja esiet vecumā līdz 65 gadiem, 70 gadiem vai 73 gadiem, tad potenciālais aizdevēju loks ievērojami paplašinās. Visi lētākie kredīti internetā ir salīdzināti AML.LV sākumlapā, taču turpinājumā aplūkosim, kā iegūstams kredīts pensionāriem un kā ietaupīt.

Pieteikties kredītam>>

Kredīts pensionāriem līdz 75 gadiem bez % maksas un ķīlas

ātrais kredīts pensionāriem līdz 75 gadiem bez ķīlas internetāĀtro interneta aizdevumu tirgū ir notikusi revolūcija. Vairāki kreditori sniedz iespēju īstermiņā  aizņemties līdz 500 eur bez komisijas maksas un bez procentiem. Kredīts uz termiņu līdz 30 dienām ļauj realizēt daudzus mērķus un ieceres un, atmaksājot naudu līgumā noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Piemērs, aizņemoties 50 eur līdz pensijai, 1  mēneša laikā būs jāatlīdzina tikai tie paši 50 Ls. Brīžos, kad vajag lielāku aizņēmumu ir pieejams pat kredīts līdz 1000 Ls  Lai saņemtu kredītu internetā (pensionāri līdz 65, 70, 73 vai 75 gadu vecumam) veiciet sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus aizdevumus pensionāriem un ietaupiet krietnu naudas summu (skat. aml.lv kredītu salīdzinātāju šī portāla sākumlapā);
  • aizpildiet anketu, izvēlētā kreditora mājas lapā;
  • pārskaitiet reģistrācijas maksu (0,01 eur) uz aizdevēja bankas kontu (reģistrācijas maksas pārskaitīšana ļauj kreditoram pārliecināties, ka pieteikums aizdevumam ir patiess);
  • norādiet  aizdevuma summu (piezvanot, savā profilā vai nosūtot sms);
  • saņemiet naudu kontā (10 – 20 minūtēs saņemsiet naudu savā bankas kontā).

Aizdevums pensionāriem visātrāk pieejams gadījumos,  kad kreditoram un aizņēmējam ir bankas konts vienā un tajā pašā komercbankā. Swedbank, SEB, Nordea, DNB, Citadele ir populārākās bankas un tajās ir bankas konti lielākajai daļai ātro naudas aizdevumu izsniedzēju. Ge Money, Norvik, Danske un citas mazāk pazīstamas komercbankas tiek izmantotas retāk, līdz ar to laiks līdz naudas saņemšanai var ieilgt līdz pat 1, retāk 3 dienām.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai ir šādi. Pirmkārt, aizņēmējs nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistrā, t.i. nedrīkst būt ilgstoši kavētas parādsaistības vai kredītsaistības. Ja tas tomēr ir noticis, daži aizdevēji ir gatavi aizdot naudu, pie nosacījuma, ka saistības ir nokārtotas. Otrs faktors ir regulāri ienākumi tādā apmērā, kas ļauj atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Pašos pamatos pensionāri ir visuzticamākie klienti, tādēļ naudas aizdevums pensionāriem ir pieejams gandrīz 100% gadījumu. Atšķirībā no jauniešiem, kas no sākuma tērē naudu savām vajadzībām, izklaidei un pēc tam apmaksā rēķinus, pensionāri nomaksā rēķinus un, tad cenšas savilkt galus kopā līdz nākamajai pensijai. Kreditori to zina, tādēļ naudas aizdevums kredīts internetā pensionāriem ir pieejams vieglāk kā  jebkuram citam.

Kā atmaksāt aizdevumu internetā?

Ātrais kredīts pensionāriem ir jāatmaksā tieši tāpat kā jebkurš rēķins – (1) no sava internetbankas konta, (2) bankas filiālē vai (3) pastā, pie nosacījuma, ka jums ir PNS konts. Visērtākais veids kā aizņemties un atmaksāt naudas kredītu pensionāram ir internetbanka, taču ne vienmēr tas ir pieejams. Veicot parāda atmaksu, ir svarīgi visu nepieciešamo informāciju norādīt precīzi,  jo pretējā gadījumā maksājums savu adresātu sasniegs novēloti vai arī nesasniegs vispār.

Ja rodas problēmas ar kredīta savlaicīgu atmaksu, aizdevums pensionāriem var tikt pagarināts uz 1, 2, 3 vai 4 nedēļām. Maksa par šo pakalpojumu katrā uzņēmumā ir atšķirīga, taču tā nebūs lielāka par 30% mēnesī. Lai darījums būtu izdevīgs un arī jēgpilns, naudas kredīts pensionāriem ir jāatmaksā savlaicīgi. Pretējā gadījumā par 100 eur ātrā kredīta līguma paildzināšanu pensionāriem līdz 75 gadu vecumam var nākties maksāt pat 10 eur un tas ir nesamērīgi daudz.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējas atmaksāt kredītu pensionāriem savlaicīgi.