Kredits no 18 gadiem

Tu esi pilngadīgs un vēlies aizņemties? Kredits no 18 gadiem internetā ir pieejams jau 10 minūtēs, turklāt uz 1 mēnesi pat bez procentiem (līdz 200 latiem). Neesi pārliecināts, vai saņemsi kredītu? Ja ieprieks nekad neesi aizņēmies, tev ir tīra kredītvēsture un regulāri, oficiāli ienākumi, tavas iespējas būs būtiski lielākas. Kredītu salīdzinājums pieejams AML.LV sākumlapā. Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstams kredits no 18 gadiem internetā?

kredits no 18 gadiemAizņemšanās pirmo reizi tāpat kā pirmais skūpsts, pirmais brauciens ar auto vai jebkas, ko dari pirmo reizi ir vienreizīgs un īpašs. Ir nedaudz uztraukums vai viss notiek pareizi, vai izdosies, taču bažas ir nevietā. Ja esi pārliecināts, ka aizdevums ir nepieciešams un spēsi to atmaksāt savlaicīgi, tad kredits no 18 gadiem var izlīdzēt īstermiņā. Pietrūkst  nauda autobusa biļetei mājup, vēlies nopirkt sev tuvam cilvēkam dāvanu vai vienkārši radušies neparedzēti izdevumi, ir risinājums.

Ātrais naudas kredīts no 18 gadu vecuma ir pieejams ātri, taču tā saņemšanai ir nepieciešami daži palīglīdzekļi – (1) dators ar internetu, (2) epasts, (3) bankas konts, kur saņemt naudu, (4) mobilais telefons, ar kuru apstiprināt kredīta pieteikumu. Papildus tam, daudzi aizdevēji ir ieviesuši klientu elektronisko pārbaudi, kas tiek veikta, izmantojot internetbanku. Praksē tas nozīmē, ka, lai apstiprinātu,  ka esi tas par, ko uzdodies, ir jāpārskaita 0,01 Ls uz naudas aizdevēja bankas kontu. Jebkurai Latvijā pārstāvētai komercbankai ir arī sava internetbanka un, ja tev ir bankas konts, tad, visticamāk, ir arī internetbankas paroles, tikai vajag tās sameklēt.

Kad viss vajadzīgais ir atrasts, atliek veikt šādas darbības:

  • salīdzināt visus aizdevumus (skat. aml.lv sākumlapu);
  • aizpildīt anketu izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaitīt reģistrācijas maksu uz kredītdevēja bankas kontu;
  • apstiprināt kredīta pieteikumu (ar sms vai savā jaunizveidotajā profilā).

Tālākais jau ir pavisam vienkārši. Nedaudz uzgaidi un pēc dažām minūtēm saņemsi atbildi epastā un/vai mobilajā telefonā par kredīta pieejamību. Tagad atliek vien sekot aizdevēja sniegtajām instrukcijām un kredits no 18 gadiem būs rokās jau pavisam drīz.

Piesakoties kredītam jebkura aizdevēja mājas lapā, sadaļā jautājumi un atbildes vai līguma nosacījumi ir norādīti apstākļi, pie kuriem ir iespējams aizņemties. Minimālās prasības parasti ir 18 gadi, tīra kredītvēsture un pastāvīgi regulāri ienākumi,  kas ļauj atmaksāt aizdevumu. Pirmajām divām prasībām nevajadzētu radīt nekādas problēmas, savukārt trešā – regulāri ienākumi daudziem 18 gadu vecumā var būt šķērslis. Aizdevēji klientu ienākumus parasti pārbauda VSAA vai VID datu bāzēs, taču to, cik šīs ziņas ir precīzas, protams, ir grūti pateikt.

Līguma termiņa pagarināšan un atbildīga aizņemšanās

Pirms apstiprināt kredīta pieteikumu rūpīgi izlasi visu līgumu līdz beigām. Svarīgi – tālāk minētā informācija var nebūt spēkā brīdī, kad izlemsi aizņemties. Ja gadījumā rodas problēmas ar naudas atmaksu un ātrais kredīts no 18 gadiem nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, Tu varēsi pagarināt līguma termiņu. Tas ir maksas pakalpojums un par to tiek prasīti 10% līdz 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Nav lēti, taču tas ir viennozīmīgi lētāk un labāk  nekā nelikties ne zinis, jo nepildot saistības tiek sabojāta kredītvēsture. Var likties nieks, taču mūsdienās kredītvēsture ir kļuvusi par pirmo un galveno faktoru, kas tiek vērtēts, izsniedzot kredītu. Patēriņa kredits no 18 gadiem, sms kredīts ir sīkums, salīdzinot ar prasībām, kuras tiek izvirzītas iegādājoties mājokli vai jebkādu citu nekustamo īpašumu. Sabojājot kredītvēsturi, informācija par pārkāpuma faktu glabājas parādnieku datu bāzēs vismaz 10 gadus un netiek izņemta arī tad, ja pārkāpums tiek novērts. Tas nozīmē, ka, sabojājot kredītvēsturi, kredits no 18 gadiem var nākotnē ievērojami atspēlēties un mājokļa kredīts bez ķīlas var nebūt pieejams līdz pat 28 gadu vecumam. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.