Kredīts internetā

Kredīts internetā pieejams 15 minūtēs bez ķīlas, bez galvotāja, bez papīra izziņām. Aizņemies līdz 200 Ls (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Minimālais vecums, no kura tiek izsniegts kredīts internetā ir 18 – 20  gadi un to saņemt īstermiņā ir daudzkārt vieglāk nekā jebkuru bankas aizdevumu. (Salīdzini, kuri kredīti internetā ir lētākie). Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi

Šobrīd Latvijā ātros kredītus piedāvā vairāk kā 40  licencēti kreditori, taču liela daļa no viņiem ir līzinga sabiedrības un lombardi. Augstās konkurences apstākļos patērētājiem ir pieejami aizvien izdevīgāki piedāvājumi, kas ļauj aizņemties bez komisijas maksas un procentiem. Paralēli internetā arī pieejami kredīti, kas pārsniedz vairākus tūkstošus latu un šo aizdevumu termiņš var sasniegt pat desmit gadus.

Kurš ir izdevīgākais kredīts internetā?

Izdevīgākais kredīts internetā ir tas aizdevums, kurš ir vislētākais. Tieši izmaksas ir galvenais kritērijs absolūti lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Šajā kontekstā pirmais kredīts bez komisijas maksas šobrīd ir kļuvis par vispopulārāko piedāvājumu, jo ļauj tik tiešām aizņemties izdevīgi. Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties un nekas vairāk. Iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas šobrīd piedāvā vairāki aizdevēji (skat. linku iepriekš), taču visi piedāvājumi nav vienādi. Atšķirīgas ir piedāvātā kredīta summas, termiņš, procentu likmes par aizdevuma pagarināšanu un citi faktori, tādēļ pirms aizņemšanās vienmēr ir vērts salīdzināt visus piedāvājumus.

Praksē bez procentu maksas tiek piedāvāts kredīts internetā līdz 200 Ls, taču, ja esiet gatavi nedaudz piemaksāt, tad 15 minūšu laikā iespējams saņemt pat kredītu 1000 Ls apmērā. Procentu likmes interneta kredītiem svārstās robežā no desmit līdz gandrīz 30 procentiem, kas nav maz, tādēļ tik tiešām ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus.

Ātrais kredīts internetā ir pieejams gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, taču pieteikumu aizdevumam iespējams aizpildīt jebkurā laikā. Pieteikums tiks izskatīts tiklīdz uzņēmums sāks darbu, tādējādi naudu varēsiet saņemt, vēl pirms iziešanas no mājas.

Kādās situācijās aizņemties?

Situācijas, kurās vērts aizņemties internetā ir dažādas un katrs pats var izvērtēt tās svarīgumu, taču pētījumi liecina, ka Latvijas iedzīvotāji visbiežāk aizņemas situācijās, kad parādās kāds steidzams rēķins, veselības problēmas vai izdevīgs piedāvājums veikalā, taču līdz algai vēl nedaudz ir jāuzgaida. Neskatoties uz to kādas motivācijas vadīti jūs aizņematies, svarīgi ir rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt. Pretējā gadījumā kredīts internetā var radīt vairāk problēmas nekā labumu.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos internetā?

Kredīts internetā ir pieejams ļoti ātri. Tā saņemšanai ir nepieciešams mobilais telefons, dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts, internetbanka un vismaz 1 santīms kontā. Pēc tam, kad ir izvēlēts izdevīgākais piedāvājums, jāaizpilda pieteikuma anketa kreditora mājas lapā. Reģistrācijas procesā būs jānorāda vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs, epasts, dzīvesvietas adrese. Daudzos gadījumos tiek prasītas arī kredītsaistības, darba vietas un pašreizējo ienākumu apjoms. Pēc anketa aizpildīšanas ātrie aizdevumi jau būs pavisam tuvu. Vienīgais, kas pēc tam atliek ir pārskaitīt 1 santīmu uz kreditora kontu. Šī procedūra  ļauj aizdevējam pārliecināties par potenciālā klienta vecumu, kā arī ļauj pārbaudīt kredītvēsturi. Tieši kredītvēsture ir tas faktors, kas rada galvenos šķēršļus, lai saņemtu aizdevumu. Neskatoties uz to kredīts internetā var būt pieejams arī situācijās, kad pagātnes darbības nav bijušas tik pareizas kā gribētos.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.