Kredīti internetā bez ķīlas

Vajadzīgi papildus finanšu līdzekļi? Kredīti internetā bez ķīlas var būt labs atbalsta instruments īstermiņa finansiālo problēmu risināšanai. Aizņemies 50, 100, 150 vai pat 200 latus internetā bez ķīlas, bez galvotāja un bez jebkādām papīra izziņām. Naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā, neatejot no datora. Pats labākais, ka pirmais aizdevums pieejams bez komisijas maksas (0%)! (Uzzini, kuri kredīti internetā ir izdevīgākie!) Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kredīti internetā bez ķīlas un priekšnoteikumi to saņemšanai

Jau pāris gadus visiem Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem. Taisnības labad gan jāsaka, ka 18 gadīgajiem kredīti internetā bez ķīlas tiek piedāvāti tikai dažos uzņēmumos un patiesi plašas iespējas paveras, sasniedzot 20 gadu vecumu. Papildus kritēriji, kas tiek ņemti vērā izsniedzot kredītus ir klienta kredītvēsture un maksātspēja. Kredītvēsture tiek pārbaudīta parādnieku reģistros (specifiskās datu bāzēs, no kurām vienu uztur Latvijas banka, bet citas privātuzņēmumi) un aizdevumi internetā, lielākoties, ir pieejami tikai tajos gadījumos, kad kredītvēsture ir tīra.

Tīra kredītvēsture šajā gadījumā nozīmē to, ka potenciālajam klientam nedrīkst būt ilgāk par 60 dienām kavēta parādsaistību un kredītsaistību atmaksa. Tādējādi pašreiz paņemt kredīts nevar būt par šķērsli, lai būtu pieejami kredīti internetā bez ķīlas. Trešais minētais kritērijs – regulāri ienākumi jeb darba vieta ir papildus prasība, ko agrāk pieprasīja ļoti daudzi uzņēmumi, taču pašreiz, pieaugošās konkurences apstākļos (Latvijā kredītus internetā izsniedz 17 uzņēmumi), šādu prasību uztur aizvien mazāk aizdevēji. Neskatoties uz to, ka darba vieta netiek prasīta reģistrācijas procesa laikā, tas nenozīmē, ka klienta maksātspēja netiek izvērtēta. Gluži pretēji, tas notiek ļoti aktīvi un šaubīgajiem klientiem naudas kredīts internetā tiek atteikts.

Kā iegūt izdevīgāko piedāvājumu?

Kredīti internetā ir specifiski ar to, ka ir iegūstami ārkārtīgi ātri un ir pieejami daudz vieglāk nekā jebkurš cits finanšu instruments. Ņemot vērā to, ka vairums Latvijas iedzīvotāju savā būtībā dzīvo ļoti nabadzīgi (pēc ES standartiem), izmaksas ir galvenā pozīcija, kas nosaka viena vai otra pakalpojuma izvēli. Vismaz teorijā tā tam vajadzētu būt. Praksē, izvēloties kredītu, reti, kurš aizdomājas par nepieciešamību, salīdzināt visus piedāvājumus un, bieži vien, izvēlas pirmo, kas pagadās.

Ja esat viens no tiem nedaudzajiem, inteliģentajiem un saprātīgajiem cilvēkiem, kuri ir gatavi mazliet pakustināt smadzenes un tādējādi ietaupīt vairākus desmitus, bet atsevišķos gadījumos pat vairākus simtus latus, ielūkojieties vortāla aml.lv sākumlapā. Tur jūs atradīsiet kredītu internetā salīdzinājumu pēc svarīgākajiem kritērijiem, kas ļaus jums iegūt maksimāli izdevīgu pakalpojumu, aizņemties līdz algai.

Procentu likmes kredītiem internetā bez ķīlas

Bez procentu maksas kredīti internetā ir pieejami vairkākkārtīgi, taču vienā konkrētā uzņēmumā tikai vienu reizi. Ja vēlaties aizņemties atkārtoti un pie tam vēl izdevīgi, tad katrā reizē izvēlieties citu uzņēmumu. Šādā veidā jūs naudu saņemsiet pāris minūtes vēlāk, taču ietaupīsiet krietnu žūksnīti naudas, ko labāk izlietot citiem mērķiem.

Procentu likmes interneta kredītiem par aizdevuma termiņa pagarināšanu svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī. Šī iemesla dēļ ir vērts aizņemties apdomīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt savlaicīgi. Pretējā gadījumā var nākties krietni pārmaksāt un bez maksas kredīta vietā saņemt samērā dārgu pakalpojumu.

Neskatoties uz to kāda ir jūsu motivācija aizņemoties, pats svarīgākais ir saprast, ka kredīti internetā bez ķīlas nav un nekad arī nebūs dāvana. Parāds būs jāatlīdzina jebkurā gadījumā, tādēļ dariet to ātri un dzīvojiet tālāk mierīgi.