Kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

Ātrie kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi Latvijā ir ierobežoti

Aizdevumi internetā šķiet vilinoša iespēja dabūt papildus līdzekļus. Diemžēl līdz ar izmaiņām Latvijas likumdošanā kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas vairs netiek piedāvāti. Šobrīd risks aizdot naudu šādiem cilvēkiem ir kļuvis krietni lielāks kā iepriekš. Turklāt tieši kredītvēsture ir tas faktors, kuru aizdevēji ņem visvairāk vērā.  Atšķirībā no komercbankām, mikrokredītu izsniedzēji riskē ar saviem līdzekļiem, tādēļ jebkuru zaudējumu tie izjūt, kā sev personīgi atņemtu naudu.

Procentu likmes kredītiem ir krietni vien augstākas nekā jebkuram citam finanšu pakalpojumam un, aplūkojot tās gada perspektīvā, bieži vien, pārsniedz pat 100%. STOP. Šī atziņa nenozīmē, ka interneta kredīti ir zemē metami, jo ļauj aizņemties īstermiņā situācijās, kad steidzami vajag naudu. Lai aizņemtos klientiem ir jāatbilst šādām prasībām :

  • regulāri ienākumi; 
  • pozitīva kredītvēsture (klients nav iekļauts parādnieku reģistros); 
  • minimālais vecums – 20 gadi. 

Ja Tu atbilsti šiem kritērijiem, aplūko kredītu piedāvājumus aml.lv sākumlapā.

Kā iegūt kredītu ar sliktu kredītvēsturi bez maksas?

Ievadā jau atbildējām, ka aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi bez ķīlas vairs nav iespējams. Teorētiski varam pieņemt, ka lielāku pretimnākšanu varētu izrādīt uzņēmumi, kas pieprasa apmaiņā pret kredītu ķīlu, taču maz ticams. Jebkurš uzņēmums vēlas savu klientu lokā redzēt uzticamus cilvēkus. Diemžēl, līdz brīdim, kamēr Latvijā tiks ieviesti kredītu reģistri, kas fiksē arī saistību izpildi, ne tikai pārkāpumus, tas nebūs iespējams. Šāds pakalpojums pašlaik jau ir ieviests starp bankām, taču šajā datu bāzē netiek apkopotas ziņas no pārējiem uzņēmumiem. Tā rezultātā bankas ir nostādītas priviliģētā situācijā, jo tām ir vairāk informācija. Pārējie uzņēmumi nepietiekamas informācijas apstākļos izvēlas labāk naudu neaizdod cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Drošs paliek drošs.

Kredītvēsture var tikt sabojāta nenokārtojot oficiālās kredītsaistības vai parādsaistības ilgāk par 60 dienām pēc noteiktā termiņā. Ja parāda summa (kopā ar soda procentiem) sasniedz 100 Ls, tad jūs pilnīgi noteikti variet tikt iekļauti parādnieku reģistrā vismaz uz 10 gadiem. Otra cilvēku grupa, kas var viegli saņemt kredītu internetā ar sliktu kredītvēsturi ir tie, kas uzskata, ka izdarījuši pārkāpumu, taču patiesībā nemaz nav iekļauti parādnieku kredītu reģistrā. Ja neesiet pārliecināti, ka kredītvēsture ir sabojāta, iespējams, ka ar jums viss ir kārtībā. Parasti par pārkāpumu un cilvēka iekļaušanu parādnieku reģistrā tiek paziņots ar oficiālu, ierakstītu vēstuli.

Kā aizņemties tiem, kam nav slikta kredītvēsture ?

Lai saņemtu aizdevumu, jums ir jāizpilda četras vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti internetā;
  • jāreģistrējas izvēlētā uzņēmuma mājas lapā;
  • jānosūta kredīta pieprasījums (ar īsziņu, izdarot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā klienta profilā vai piezvanot uz uzņēmumu);
  • nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs (ja kredītvēsture ir šaubīga, pastāv liela iespēja, ka uzņēmuma pārstāvji jums zvanīs, lai precizētu neskaidros jautājumus, esiet tam gatavi).

Tradicionāli visātrāk  naudu saņem Swedbank, Citadele, Nordea, Norvik, DnB, SEB banku klienti, jo tieši šajās bankās ir atvērti konti vairumam aizdevēju. Lai izvairītos no pārpratumiem, ir vērts pirms aizņemšanās pārliecināties, ka jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā.  Pretējā gadījumā var nākties līdz pat 1-2 dienām, jo aptuveni tik ilgs laiks reizēm nepieciešams, lai pārskaitītu naudu uz citu banku. Aizņemieties atbildīgi, pirms tam rūpīgi izvērtējot savu maksātspēju. 

Kredīti ar sliktu kredītvēsturi – BONUSS

Kredīta saņemšanas internetā cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi var būt kā dāvana, jo izpildot visas savas saistības ir iespējams kredītvēsturi uzlabot. Tas ir līdzīgi kā braukšana ar auto un OCTA iegāde. Ja izdariet pārkāpumu OCTA, šajā gadījumā kredīti internetā uzreiz kļūst dārgāki. Ja būsiet rūpīgi, tad pēc laika jums tiks piešķirtas lielākas privilēģijas un zemākas procentu likmes. Ir labi būt labam. Atcerieties bez komisijas maksas katrs uzņēmums izsniedz naudas kredītu tikai pirmajā reizē. Ja naudas aizdevums nepieciešams atkārtoti, izvēlieties citu aizdevēju. Ja pirmais kredītu nedod, izmēģiniet citu. Mēģināts nav zaudēts.

Kā atmaksāt kredītu?

Kredīti internetā ar negatīvu kredītvēsturi ir jāatmaksā tieši tāpat kā jebkurš cits rēķins, t.i., pārskaitot naudu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Esiet precīzi, dariet visu savlaicīgi un, ja to būsiet izdarījuši, saņemsiet kredītu bez komisijas maksas un bez procentiem. Ja nav pieejama internetbanka vai saplīst dators, variet veikt pārskaitījumu no savas bankas filiāles. Ieteikums, pārskaitiet naudu pāris dienas pirms noteiktā termiņa beigām. Šādā veidā nauda aizdevējus sasniegs savlaicīgi un kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi būs tikuši atlīdzināti līgumā noteiktā termiņa ietvaros.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.