Krediti caur internetu

Naudas krediti caur internetu palīdz steidzami dabūt naudu. Pirms aizņemies, atceries – pirmais aizdevums līdz 50 Ls, 100 Ls pat 200 Ls vairākos uzņēmumos šobrīd ir pieejams bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Salīdzini, kuri sms krediti internetā ir vislētākie. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstami krediti caur internetu?

Naudas saņemšana caur internetu ir ārkārtīgi ērta, taču, lai darījums būtu izdevīgs, ir jārīkojas pārdomāti, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Kad vajadzīgi kredīti caur internetu līdz 1000 Ls (15 min.), tad naudas saņemšanai ir jāveic sekojošas darbības:

  1. salīdziniet, kuri ātrie sms kredīti ir izdevīgākie (skat. aml.lv);
  2. aizpildiet anketu kreditora mājas lapā;
  3. pārskaitiet reģistrācijas maksu (0,01 Ls)
  4. norādiet kredīta summu un saņemiet naudu.
Pieteikties kredītam..

 

 

Pēdējos gados visizdevīgākie ir kļuvuši kredīti internetā līdz 150 Ls vai 200 Ls, jo tieši tik lielu summu vairāki kreditori piedāvā aizdot bez  komisijas maksas (0%), uz laiku līdz 1 mēnesim. Cik daudzi jums tuvi cilvēki būtu gatavi aizdot 200 Ls līdz algai bez ķīlas? Vēl pirms 20 – 30 gadiem aizņemšanās līdz nākamajai algai bija ierasta parādība, jo bankas un uzņēmumi, kas mūsdienās piedāvā aizdot naudu tolaik vēl nepastāvēja. Draugi, darba kolēģi un radi bija vienīgā alternatīva, taču tā nebija pieejama visiem.

Mūsdienās ātrie naudas kredīti ir pieejami visiem  no 18 līdz 73 gadiem bez ķīlas un liekām izziņām. Kredītu saņemšanai caur internetu ir vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un bankas konts (vairumā gadījumu arī internetbanka). Kredīts pensionāriem vai kredīts no 18 gadiem, vecumam vairs nav nozīme, taču ir divi kritēriji, kas ir ļoti svarīgi un tos aplūkosim nedaudz tuvāk.

Kādi ir kritēriji naudas kredīta saņemšanai?

Krediti caur internetu teorētiski ir pieejami visiem pilngadīgajiem Latvijas iedzīvotājiem, taču praksē ir divi kritēriji, kuri nosaka to, vai aizdevums tiks piešķirts vai atteikts (kredītvēsture un oficiāli ienākumi). Pirmais un svarīgākais no tiem ir kredītvēsture. Cilvēkiem ar problemātisku kredītvēsturi krediti caur internetu bez ķīlas ir iegūstami daudzkārt grūtāk. Prakse gan liecina, ka caur internetu naudas aizdevumi var tikt saņemti situācijās, kad iepriekšējās parādsaistības ir dzēstas. Jāņem gan vērā, ka daļa uzņēmumu neaizdod naudu tiem cilvēkiem, kas ir iekļuvuši parādnieku reģistros, neskatoties uz to, vai parādsaistības, kredītsaistības ir dzēstas. Ja jūs iepriekš esiet kavējuši parādsaistības vai kredītsaistības, tad laba alternatīva varētu būt kredīts pret ķīlu (nekustamā īpašuma vai auto ķīlu).

Otra cilvēku kategorija, kurai kredīti caur internetu ir pieejami nesalīdzināmi grūtāk ir personas bez regulāriem ienākumiem (bez pastāvīgas darba vietas). Aizdevēji ļoti labi saprot, ka aizdevumi privātpersonām bez ienākumiem caur internetu ir ļoti riskanti, jo kredītņēmējiem gluži vienkārši nav finanšu līdzekļi, lai atmaksātu naudu savlaicīgi. Pretēji vispārpieņemtajam uzskatam, ka aizdevēji pelna no soda procentiem, uzņēmumi, kuru pakalpojumu grozā ir krediti caur internetu pelna uz komisijas maksām par aizdevumu izmantošanu, kā arī maksu par kredīta līguma darbības termiņa pagarināšanu. Soda sankcijas ir galējais solis, jo šādā tiek gūta lielāka peļņa īstermiņā, taču tiek zaudēts lojāls klients ilgtermiņā.

Procenti, komisijas maksas un papildus maksājumi

Pirms aizņemties online ir ļoti rūpīgi jāizvērtē, cik maksā kredīti caur internetu. AML.lv apkopotā informācija liecina, ka procentu likme par ātro kredītu izmantošanu svārstās no 10% līdz 17% mēnesī. Salīdzinoši,  maksa par patēriņa kredītu izmantošanu ir aptuveni 25% mēnesī. Precīza procentu likme tiek aprēķināta katram klientam individuāli un, lai to uzzinātu ir jāaizpilda pieteikums internetā. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas un līgumā detalizēti tiek norādīta visa informācija par izmaksām un papildus maksājumiem.

Svarīgi – krediti caur internetu nav bērnu spēle. Ja naudu nav iespējams atmaksāt savlaicīgi, var pagarināt kredīta atmaksas termiņu, taču soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt 1% dienā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.

Visi kredīti caur internetu salīdzināti AML.LV sākumlapā.