Kredīti bez reģistrācijas maksas un darba vietas izziņas

Tev vajadzīgi īstermiņa ātrie kredīti bez reģistrācijas maksas un izziņas no darba vietas? Tu tādu vari saņemt Vivus lv. Lai iegūtu aizdevumu vajadzēs tīru kredītvēsturi un regulārus ienākumus, ko vivus pārbaudīs VSAA vai VID datubāzēs. Ja atbilsti prasībām, iespējams, vari aizņemties līdz 1000 Ls 15 minūtēs bez galvotāja un bez ķīlas. Vivus piedāvājums nav lētākais, taču viennozīmīgi ir pieejamākais. Ja esi gatavs maksāt reģistrācijas maksu (1 santīms), tad Tev var būt pieejams arī kredīts bez komisijas maksas (detalizētāk skat. kredītu salīdzinātāju portāla sākumlapā). Aizņemies atbildīgi. 

Kam pieejami kredīti bez reģistrācijas maksas internetā ?

Vivus ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas neprasa reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā. Pieteikties kredītam iespējams uzņēmuma mājas lapā, aizpildot vienkāršu anketu, kurā jānorāda vārds, uzvārds un personas kods. Vivus kredīts no 20 gadiem ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, pie nosacījuma, ka tas spēj izpildīt vienu svarīgu priekšnoteikumu.

Tīra kredītvēsture ir pirmais un galvenais faktors, ko ņem vērā vivus pirms aizdevuma piešķiršanas. Ja tavs vārds ir parādnieku reģistrā, tas nozīmē, ka iepriekš esi kavējis parādsaistību vai kredītsaistību atmaksu ilgāk par 60 dienām un parāda summa ir pārsniegusi 100 latus. Informācija parādnieku reģistrā glabājas 10 gadus un, ja Tu tajā esi iekļauts, tad tur paliksi arī tad, ja visas parādsaistības nokārtosi.

Tas, protams, nav pasaules gals, taču krietni vien apgrūtina iespējas saņemt jebkādu aizņēmumu, t.sk. kredītu bez reģistrācijas maksas un darba vietas. Kredītvēsture ir objektīvāks rādītājs nekā darba vietas esamība, jo ļauj noskaidrot ne tikai cilvēka maksātspēju, bet tieši gatavību atlīdzināt parādu noteiktajā termiņā. Pārkāpjot saistības vienu reizi, kredītņēmējs automātiski nokļūst aizdomīgo kategorijā un pastāv liela iespēja, ka aizdevumu vairs nevarēs saņemt.

Kredīts bez reģistrācijas maksas un darba izziņas papīra formā ir viens no tiem finanšu instrumentiem, kas ļauj aizņemties pat tajā brīdī, kad makā svilpo vējš un nav atlicis kontā pat 0,01 Ls. Tiesa, tas neatceļ vajadzību rūpīgi izvērtēt savu maksātspēju.

Bez reģistrācijas maksas aizdevums – trūkumi

Vivus.lv ir ērts, izdevīgs un noderīgs pakalpojums, taču atšķirībā no citiem kreditoriem, tā arsenālā nav pirmais kredīts bez komisijas maksas. Procentu likmes šim uzņēmumam sākas no 10% mēnesī un tas nozīmē, ka par 100 Ls aizņemšanos Tev būs jāmaksā vismaz 10 Ls. Izvēloties kredītu ar reģistrācijas maksu, Tu samaksātu 1 santīmu, taču konkrētajā gadījumā ietaupītu vismaz 10 Ls.

Paralēli jāņem vērā, ka situācijās, kad naudu internetā savlaicīgi atmaksāt nav iespējams, Tev būs jāmaskā par aizdevuma termiņa pagarināšanu. Praksē tas nozīmē, ka jāmaksā no 12,5% līdz 27% no neatmaksātās summas par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi. Tas nozīmē, ka kredīts bez reģistrācijas maksas internetā ir izdevīgs tikai kā īstermiņa risinājums, situācijās, kad nauda vajadzīga steidzami un to reāli iespējams atmaksāt.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Lētākie kredīti apkopoti AML.LV pirmajā lapā.