Īstermiņa kredīti

Kad vajadzīgi īstermiņa kredīti, tad nav laiks daudz domāt. Nauda nepieciešama tūlīt un tagad. Ātrie īstermiņa kredīti internetā Latvijas iedzīvotājiem ar oficiāliem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Neatejot no datora, Tu vari saņemt 10 Ls – 200 Ls jau pēc 15 minūtēm , turklāt bez ķīlas un uz 1 mēnesi bez procentu maksas. Papildus tam ir pieejami īstermiņa kredīti līdz 1000 Ls 15 minūtēs. Uzzini, kuri ir lētākie īstermiņa kredīti internetā portāla aml.lv sākumlapā. 

Īstermiņa kredīti bez % maksas

Bez procentiem īstermiņa kredīti ir pieejami 6 uzņēmumos – SohoCredit, OpenCredit, MiniCredit, Ferratum, ViaSMS un Ferratum. Uzņēmumi piedāvā aizdot no 10 Ls – 200 Ls bez  komisijasmaksas (0%). Naudu atmaksājot ne ilgāk kā 30 dienās nekas papildus nebūs jāmaksā, tādēļ ir vērts pacensties un izpildīt līgumsaistības savlaicīgi. Piedāvājumi ir dažādi (procentu likmes, pieejamās summas, naudas saņemšanas laiks), tādēļ, ja vēlies aizņemties izdevīgi, aplūko kredītu salīdzinātāju portāla sākumlapā vai apmeklē visu iepriekš minēto uzņēmumu mājas lapas un salīdzini informāciju pašrocīgi.

Pieteikties kredītam..

 

 

Īstermiņa kredīti ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums, gadījumos, kad nauda nepieciešama steidzami. Piemēram, auto remonts, veselības problēmas, steidzama rēķina nomaksa. Labākais veids kā saprast vai kredīts tiešām nepieciešams ir veikt izmaksu un ieguvumu analīzi, t.i. uz lapas sarakstīt visus plusus un mīnusus, kas var izrietēt no īstermiņa aizdevuma paņemšanas vai atlikšanas.

Kā iegūstams īstermiņa kredīts?

Lai iegūtu īstermiņa aizdevumu jeb īstermiņa kredītu jāveic trīs vienkāršas darbības:

  • jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā (jāaizpilda anketa);
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora kontu (verifikācijas procedūra, ļauj pārbaudīt klienta personību, apstiprina konta īpašumtiesības);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums (ar sms, piezvanot vai apstiprinot izvēli savā profilā, uzņēmuma mājas lapā).

Pozitīvas atbildes gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtes pēc kredīta pieprasījuma apstiprināšanas. Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev ir konts Swedbank, DNB, Nordea, SEB, GE Money vai Citadelē.

Vērts atzīmēt, ka reklāmās kreditori sola naudu izsniegt 10 – 20 minūtēs, taču līgumos norāda, ka īstermiņa kredīti tiks izsniegti ne vēlāk kā 24 stundu laikā. Papildus tam jebkurā līgumā ir norādīts, ka uzņēmumi neuzņemas atbildību par kavējumiem, kas varētu rasties saistībā ar starpbanku maksājumu īpatnībām, sakaru traucējiem vai jebkādiem citiem nepārvaramiem varas apstākļiem.

Ja domā par to, kuri īstermiņa kredīti ir piemērotākie, taču patiesībā vēlies kredītu līdz 7000 Ls, ar elastīgāku atmaksas termiņu un zemākiem procentiem, tad Tev varētu būt pieejami ilgtermiņa kredīti. Atmaksas termiņās var sasniegt pat 5 gdus, bet procentu likmes ir no ~20% gadā. Šī tipa risinājums būs izdevīgāks situācijās, kad nepieciešamas lielāka naudas summa (skat. aml.lv sākumlapu).

Ko darīt, ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu?

Īstermiņa kredīti ir vienkāršs, ērts un efektīvs finanšu instruments, kas ļauj naudu saņemt ātri. Tomēr reizēm gadās situācijas, kad atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā nav iespējams. Šādos gadījumos var noderēt kredīta pagarināšana. Iespēju paildzināt īstermiņa kredīta atmaksas termiņu piedāvā ikviens uzņēmums un maksa par šo pakalpojumu svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī. Izklausās astronomiski daudz, taču par , piemēram, 100 Ls kredīta pagarināšanu būtu jāmaksā 12,5 līdz 30 lati mēnesī. Ja nepieciešams īstermiņa kredīti var tikt pagarināti arī uz īsāku termiņu, piemēram, 1, 2, vai 3 nedēlām.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.