Interneta kredīti bez ķīlas

Šobrīd ikvienam Latvijs iedzīvotājam internetā ir pieejami interneta kredīti bez ķīlas. Tas nozīmē, ka Tu vari saņemt 10 līdz 7000 latus bez nodrošinājuma. Atkarībā no nepieciešamās summas, naudu vari saņemt 10 minūšu līdz 2 dienu laikā. Salīdzini, kuri ir izdevīgākie kredīti internetā šeit. Aizņemies atbildīgi.

Kā pieejami interneta kredīti bez ķīlas?

Aizņemšanās internetā ir ērts, vienkāršs un saprotams process. Kredīti līdz 1000 Ls ir pieejami 15 minūtēs bez ķīlas, turklāt līdz 200 Ls bez procentiem un papildus komisijas maksas. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 80 Ls uz 20 dienām, noteiktajā laikā būs jāatmaksā tie paši 80 Ls. Maksimālais termiņš, uz kuru iespējams aizņemties bez procentiem ir 30 dienas, bet, ja  nepieciešams kredīta līguma termiņu var pagarināt uz 1, 2, 3, vai 4 nedēļām (par maksu). Lielāki interneta kredīti bez ķīlas (virs 1000 Ls) parasti ir pieejami ar krietni zemākām procentu likmēm un uz ilgāku termiņu. Maksimālā aizdevuma summa, kurai ikviens var pieteikties internetā ir 7000 Ls, turklāt bez ķīlas. Jārēķinās, ka pirms lielā kredīta piešķiršanas tiks pārbaudīti ienākumi un pašreizējās kredītsaistības.

Kopumā, lai saņemtu kredītu internetā ir jāveic sekojošas darbības:

  1. jāsalīdzina visi interneta kredīti (skat. aml.lv sākumlapu), tādējādi ietaupot vismaz 10 Ls – 20 Ls;
  2. jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa (jānorāda vārds, uzvārds, personas kods,  mobilā telefona nr.);
  3. jāpārskaita reģistrācijas maksa (ja tāda tiek prasīta).

Tas arī viss. Kredīta pieteikums līdz 1000 Ls tiks izvērtēts dažu minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā saņemsi 10 – 20 minūtēs. Absolūti lielākajā daļā gadījumu reģistrācijas maksa ir 0,01 Ls, dažreiz 0,10 Ls. Šī maksājuma mērķis ir ļaut pārbaudīt, vai pieteikuma iesniedzējs ir patiesais konta īpašnieks. Visi interneta kredīti tiek pārskaitīti uz klienta norādīto bankas kontu, taču visātrāk kredīti internetā ir pieejami tiem cilvēkiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Prakse liecina, ka vairumam uzņēmumu ir konti šādās bankās – Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele un GeMoney banka, retāk arī Hipotēku bankā.

Vai interneta kredīti ir izdevīgi?

Izdevīgums ir relatīvs jēdziens. Atkarībā no tā, cik ļoti nauda ir vajadzīga, izpratne par izdevīgumu var būt krasi atšķirīga. Interneta kredīti līdz 200 Ls ir pieejami bezmaksas, taču, ja vajadzīga lielāka naudas summa vai atkārtots kredīts tajā pašā uzņēmumā, tad jārēķinās ar papildus izmaksām. Maksa par atkārtotu kredītu parasti ir no 10 līdz 30 procentiem mēnesī. Papildus tam šādu maksu prasa arī uzņēmumi, kuriem jaunu klientu piesaistīšana ir sekundārs jautājums. Aml.lv sākumlapā ir apkopoti dažādi piedāvājumi, no kuriem izdevīgākie ļauj saņemt bezmaksas kredītu dažās minūtēs.

Ja rodas problēmas ar interneta kredītu savlaicīgu atmaksu, līguma termiņu iespējams pagarināt, taču tas ir maksas pakalpojums. Maksa par šo iespēju ir samērā atšķirīga un var sasniegt pat 30% mēnesī, tādēļ ir vērts iespringt un parādu atmaksāt noteiktajā termiņā.

Kam visbiežāk tiek atteikti ātrie interneta kredīti?

Saskaņā ar kreditoru nosacījumiem, naudas kredīti internetā var tikt atteikti cilvēkiem, kam ir (a) slikta kredītvēsture, (b) nav pastāvīgi ienākumi/ nav darba vietas. Prakse liecina, ka visbiežāk interneta kredīti tiek atteikti gadījumos, kad klients iepriekš jau ir kavējis parādsaistību un kredītsaistību atmaksu (ir iekļuvis parādnieku reģistros). Negatīva kredītvēsture apliecina, ka aizņēmējs pagātnē nav pildījis saistības un kreditori šādu cilvēku uzlūko ar aizdomām. Neskatoties uz to, katrs klients tiek izvērtēts individuāli un patāv iespēja, ka interneta kredīti tiek piešķirti jebkurā gadījumā. Ja vajadzīga lielāka naudas summa, aplūkojiet, kuri patēriņa kredīti internetā ir visizdevīgākie.