Bigbank akcijas kods

Paši vērīgākie kredītņēmēji, piesakoties Bigbank kredītam, būs ievērojuši, ka Bigbank piedāvā iespēju norādīt akcijas kodu. Meklējot internetā, kur atrodams bigbank akcijas kods ir atrodama tikai ļoti vispārīga informācija ar vienu vienīgu izņēmumu.

Kāds ir Bigbank akcijas kods ?

Saskaņā ar Bigbank publiski piedāvāto informāciju šobrīd spēkā ir viena akcija – “divi aizdevumi par viena cenu”, kas ļauj aizņemties divas reizes un maksāt komisijas maksu par līguma noslēgšanu tikai vienu reizi. Praksē tas nozīmē,  ka bigbank akcijas kods (bez pēdiņām) – “2=1” ļauj ietaupīt no 20 Ls – 50 Ls, pie nosacījuma, ka plānojat aizņemties vairākas reizes. Vajadzības gadījumā Bigbank ļauj izmantot šo iespēju arī jūsu paziņām vai draugiem. Kā tas viss notiek praksē,  variet uzzināt Bigbank mājas lapā vai sazinoties ar kreditora klientu apkalpošanas speciālistiem. Protams, varētu vēlēties, lai būtu pieejama arī cita bigbank akcija, kas piedāvā īpašu kodu un, ja tāda parādīsies, tā noteikti tiks šeit publicēta. Paralēli, kamēr tas nav noticis, ielūkojieties AML.LV sākumlapā un salīdziniet bigbank ar citiem kreditoriem. Pilnīgi iespējams, ka jūsu vajadzību apmierināšanai nav vajadzīgs akcijas kods, bet gan kāds pilnīgi cits kredītu aizdevums.

Kā atrast un izvēlēties lētāko kredītu internetā ?

Akcijas kodi ne vienmēr ir labākais vai lētākais veids, kā atrast kredītu internetā. Ievadā jau norādījām, ka kredītu salīdzināšana šī portāla sākumlapā var dot krietni labākus rezultātus, taču daļai kredītņēmēju ar to ir maz. Šķietami labākais veids, kā atrast uzticamu aizdevēju, kas nepiečakarēs ir atsauksmes. Reti, kuram no mums ir personīgi zināms kāds cilvēks, kas ir izmantojis interneta kredītus, līdz ar to visbiežāk tiek meklētas atsauksmes internetā. Ņemot vērā šo tendenci, aml.lv izpētīja, kā tiek veidotas atsauksmes internetā un vai tām var ticēt. Mēs analizējām minicredit atsauksmes, taču tie paši secinājumi ir pilnīgi piemērojami arī bigbank gadījumā. Informēts cilvēks ir drosmīgs cilvēks, esiet drosmīgi.

Nākotnes prognozes un tendences patēriņa kredītēšanas jomā

Ar augstu ticamību var apgalvot, ka tuvākajos gados ātrie kredīti un patēriņa kredīti internetā saglabās savu aktualitāti. Neskatoties uz periodiskām diskusijām par aizņemšanās internetā ietekmi uz sabiedrību, ir pilnīgi skaidrs, ka vienā vai otrā formā tas sevi saglabās arī turpmāk. Paralēli var prognozēt, ka akcijas kodi tiks izmantoti aizvien plašāk un bigbank akcijas kods ir tikai pirmais vēstnesis šajā jomā. Akcijas kodi varētu tikt piešķirti pastāvīgiem klientiem vai uz īpašiem notikumiem – jāņi, lieldienas, ziemassvētki. Otra iespēja ir akcijas kodu personalizēšana, t.i. tādu kodu izveidošana, ko var izmantot tikai katrs konkrētais cilvēks. Šadā veidā kreditori varētu pārbaudīt savu marketinga aktivitāšu panākumus daudz veiksmīgāk, bet klienti iegūtu lētākus aizdevumus un kredītus.