Ātrais kredīts bez internetbankas

Kad steidzami vajag naudu un bankas kontā svilpo vējš var palīdzēt ātrais kredīts. Lai saņemtu ātro kredītu parasti ir vajadzīgs epasts, mobilais telefons, bankas konts un internetbankas pieeja, taču ne vienmēr. Internetbanka ļauj pārskaitīt reģistrācijas maksu (0,01 Ls), ko pieprasa vairums aizdevēju, taču Latvijā joprojām ir kreditori, kuru piedāvājumā ir ātrais kredīts bez internetbankas jeb bez reģistrācijas maksas. Uzzini, kuri patēriņa kredīti ir tev izdevīgākie un saņem papildus naudu dažu minūšu laikā.

Kurš ātrais kredīts bez internetbankas ir izdevīgākais?

Aizdevums bez internetbankas šobrīd ir pieejams visās komercbankās, kā arī patēriņa kreditēšanas uzņēmumos – Vivus (līdz 1000 Ls) un Bigbank (līdz 70 tūkstošiem latu). Abi piedāvājumi ir krasi atšķirīgi un atkarībā no jūsu vajadzībām var kalpot gan kā palīgs, gan kā posts. Lai palīdzētu novērst jebkādas neskaidrības AML.LV sākumlapā ir ievietots kredītu salīdzinājums, kas ļauj savstarpēji salīdzināt visdažādākos aizdevējus, t.sk.   smscredit, minicredit, vivus, sohocredit, bigbank credit24 un mogo. Iespējams, ka vismaz reizi kādā no reklāmām ir dzirdēts ikviens no aizdevējiem, taču, cik daudzi no tiem iekrīt atmiņā? Viens, divi, neviens? Ja kādreiz atkārtoti būs vajadzīga nauda, viss, kas jums jāatcerās ir AML.LV.

Pieteikties kredītam..

 

 

Ātrais kredīts bez internetbankas viennozīmīgi nav izdevīgākais, jo tas netiek piedāvāts bez komisijas maksas un procentiem. Tiesa, vivus piedāvājums var būt noderīgs, jo serviss ir labs un tiek piedāvāts saņemt lielāku naudas summu 15 minūtēs, taču kredīts bez procentiem vienalga ir daudz labāks. Ja vēlaties ietaupīt vismaz 10 – 20 latus un variet nedaudz paciesties, tad iespējams ir vērts aiziet uz savu bankas filiāli un atjaunot internetbankas pieejas kodus. Tas, protams, aizņems laiku, taču 20 Ls iespējams ir pat vairāk nekā jūs nopelnat vienas dienas laikā. Ja tas tā ir, tad mazs darbiņš var dot lielu atdevi.

Paralēli, vienmēr ir iespējams aiziet uz bankas filiāli un lūgt veikt pārskaitījumu no jūsu bankas konta uz kreditora bankas kontu. Ja neuzticaties norēķiniem internetā, tas var būt risinājums, taču jāņemvērā, ka bankas par šo pakalpojumu prasīs komisiju, kuras apmērs parasti ir 2 – 3 lati.

Cik ātri tiks ieskaitīts ātrais kredīts manā kontā?

Prakse liecina, ka ātrais kredīts bez internetbankas vai ar internetbanku tiek ieskaitīts klienta kontā vidēji 10 – 20 minūtēs pie nosacījuma, ka klientam un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Galvenie priekšnoteikumi,  ko vērtē kreditors pirms naudas aizdošanas ir klienta kredītvēsture un ienākumu apjoms. Ja uz otro faktoru vēl daudzi piever acis, cerot, ka spēs atgūt naudu jebkurā gadījumā, tad kredītvēsture tiek vērtēta daudz nopietnāk. No otras puses, aizdevējiem šobrīd nav pieeja Latvijas bankas parādnieku reģistram un, ja jums nav nokārtotas saistības pret kādu no bankām, tad šo informāciju mazie aizdevēji nespēs pārbaudīt. Savukārt, ja neesiet savlaicīgi atmaksājuši mobilo telefonu rēķinu vai līzingu, tad šī informācija būs pieejama arī visiem ātro kredītu uzņēmumiem.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.