InCredit

Incredit aizdevums bez ķīlas

Aizdevējs Incredit piedāvā kredītu no 50 eur līdz 3000 eur ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. InCREDIT_GROUP_logoPretendēt uz aizdevumu var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ja ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi.

 Vai šis ir izdevīgākais piedāvājums ?

Ātrie patēriņa kredīti Latvijā šobrīd tiek piedāvāti daudzos uzņēmumos, līdz ar to pastāv iespēja, ka brīdī, kad lasi šo informāciju Incredit nav pats izdevīgākais. Viens no veidiem kā noskaidrot patiesību ir vairāku ātro kredītu salīdiznājums kredit.lv.

Izvēloties kredītu, ir svarīgi pievērst uzmanību šādiem faktoriem – (1) kredīta saņemšanas laiks, (b) procentu likme, (c) atmaksas termiņš, (d) citi ierobežojumi. Saskaņā ar LR likumdošanu visa informācija par aizdevuma nosacījumiem ir pieejama vēl pirms līguma noslēgšanas. Lai pasargātu sevi no pārsteigumiem nākotnē, ir svarīgi rūpīgi izlasīt līgumu līdz beigām. Arī, izvēloties Incredit aizdevumu, ar līgumu vari iepazīties pirms tā parakstīšanas. Tiesa, jāņem vērā, ka Incredit Group katram klientam sagatavo individuālu līgumu pēc pieteikšanās aizdevumam.

Kādi ir Incredit aizņemšanās ierobežojumi ?

Bez jau ievadā minētās prasības pēc nesabojātas kredītvēstures un regulāriem ienākumiem Incredit papildus ir noteicis, ka jaunieši vecumā no 18 līdz 21 gada vecumam var aizņemties tikai 500 eur. Papildus tam vērts pieminēt, ka katram klientam ir savs aizņemšanās limits, kas atkarīgs no aizņēmēja ikmēneša ienākumiem un līdzšinējās sadarbības ar kreditoru.

Uzņēmuma galvenās priekšrocības

  • pieteikšanās aizdevumam bez komisijas maksas;
  • individuāli sastādīts līgums katram klientam;
  • kredīta atmaksas termiņš līdz 3 gadiem;
  • iespēja aizņemties ar termiņu līdz 3 gdiem;
  • pietiekties aizdevumam var gan 18 gadīgi jaunieši, gan 70 gadīgi pensionāri.

Vērts atkārtoti pieminēt, ka pirms aizņemšanās ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus aml.lv pirmajā lapā. Iespējams, ka kāds cits aizdevums Tev ir daudz piemērotāks.

Kāda ir pieteikšanās procedūra Incredit aizdevumam ?
  • aizpildi pieteikuma anketu Incredit mājaslapā;
  • saņem līgumu savā epastā;
  • paraksti līgumu kādā no daudzajām Incredit Group filiālēm visā Latvijā.

Piesakoties aizdevumam, ir jāņem vērā, ka uzņēmums daļēji pieder Rietumu bankai, kas tam dod pieeju Latvijas Bankas uzturētajam kredītu reģistram. Tā nav ikdienišķa situācija, jo 95% citu nebanku kreditori pieeja šai datu bāzei ir liegta. Praksē tas nozīmē, ka Incredit var uzzināt to, kāda ir bijusi līdzšinējā sadarbība ar komercbankām, kādi kredīti ir ņemti, vai visas saistības ir izpildītas savlaicīgi. Cilvēki, kuriem ir nepatika pret bankām vai ir kavētas kredītsaistības pret kādu no kredītiestādēm aizņemties no Incredit, visticamāk nebūs iespējams.

Aizdevums bez procentiem vai iespējams ?

Tradicionāli Incredit patēriņa kredīts nav pieejams bez procentiem, taču reizēm noris akcijas, kurās tiek piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi, piemēram kredītbrīvdienās. Ja vēlies aizņemties bez maksas uz 30 dienām, tad aplūko piedāvājumus aml.lv sākumlapā. Šobrīd vairāki ātrie kredīti internetā jaunajiem klientiem ļauj dabūt aizdevumu bez procentiem, taču tikai pie nosacījuma, ka parāds tiek atlīdzināts savlaicīgi.

Kam pieder Incredit ?

Uzņēmums Incredit Group daļēji pieder Rietumu bankai un kādreizējiem uzņēmuma “Inserviss” izveidotājiem. Piederība komercbankai nodrošina, ka Incredit rīcībā ir praktiski neierobežoti finanšu resursi, taču reizē arī ļoti stingra kredītu izsniegšnas politika.

Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.