Bigbank

Uzņēmums Bigbank piedāvā aizņemties no 200 Ls līdz 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem. Piesakoties aizdevumam, nav jāmaksā pilnīgi nekas (0,- Ls) un atbilde ar individuālu kredīta piedāvājumu tiek nosūtīta uz tavu epastu jau pēc dažām dienām. Kādēļ gaidīt tik ilgi, ja ātrie kredīti (skat. portāla sākumlapu) ļauj aizņemties pat 15 minūtēs ? Atbilde – Bigbank procentu likme ir no 9% gadā ! Daudzas reizes mazāka nekā jebkuram ātrajam kredītam.

Pieteikties bigbank kredītam

bigbank logo

 

Piesakoties Bigbank aizdevumam, būs jāaizpilda anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi un vēlamo kredīta summu. Kad tas izdarīts, atliek vien gaidīt. Ja būs radušies kādi neskaidri jautājumi, Bigbank speciālisti sazināsies ar Tevi, lai precizētu trūkstošās detaļas, tādēļ ir svarīgi norādīt precīzu kontaktinformāciju. Saņemot kredīta piedāvājumu, rūpīgi izlasiet līgumu un kredīta atmaksas grafiku. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu klientiem ir tiesības piedāvāt izmaiņas līgumā, tādēļ iesakām šo iespēju arī izmantot sev par labu. Ja saņemtais piedāvājums Tevi apmierina, atliek doties uz uzņēmuma filiāli parakstīt līgumu un nauda jau pavisam drīz būs kontā.

Lai arī maksimālā kredīta summa ir 7000 Ls, vairums klientu, kas dod priekšroku big bank aizņemas krietni vien mazāk. Uzņēmuma galvenās priekšrocības:

  • jāsāk atmaksāt no 3. mēneša;
  • patēriņa kredīts no 200 Ls līdz 7000 Ls bez ķīlas;
  • procentu likmes krietni zemākas kā ātrajiem kredītiem;
  • atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
  • iespēja atmaksāt aizdevumu arī ātrāk bez papildus maksas;
  • minimālais vecums 20 gadi;
  • šaubīgos gadījumos iespēja piesaistīt galvotāju.

Pieteikties kredītam vari 24 stundas dienaktī, 365 dienas gadā, bet anketas tiek izvērtētas tikai uzņēmuma darba laikā. Ja neesi pārliecināts, vai šis aizdevuma veids ir priekš tevis, izmanto bigbank kredītu kalkulatoru. Rīka izmantošana ir intuitīva. Lai iegūtu atbildi atliek tikai norādīt vēlamo summu un termiņu. Atbildi iegūsi dažās sekundēs.

Kad nekādā gadījumā neaizņemties, lai nebūtu jāzaudē ?

A/S Bigbank ir viens no vairākiem patēriņa kredītu uzņēmumiem Latvijā, turklāt tā piedāvājumu ir grūti pārspēt. Tajā pašā laikā ir vairākas situācijas, kurās kredīts big bankā nebūtu vēlams, t.sk. : (a) nav skaidri definēta aizņemšanās jēga, (b) nav precīzi zināms, kādā veidā naudu atmaksāt noteiktajā termiņā, (c) nav izvērtēti citi kredīti. Pieteikšanās bigbank kredītam ir labs variants, lai iegūtu atskaites punktu, apzinātu savas iespējas. Ja vēlies aizņemties gudri, piesakies aizdevumam, sagaidi atbildi un, ja piedāvājums neapmierina, meklē citus variantus. Sarunās ar citu aizdevēju būsi daudz spēcīgākās pozīcijās, ja zināsi, ka bigbank piedāvā aizdot noteiktu naudas summu un konkrētu termiņu ar procentu likmi X. Aizņemies atbildīgi.